gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

GeleceĞİm De....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir çocuğu kandırmak kadar kolayı yoktur.
    Bir gün aya gideceğinizden bahsedersiniz, ertesi gün bir aksilik çıkar.

Olsun;

Daha güzel bir düş unutturur eskisini.

Peki ya sevgili?

O da inanır mı?
    baktabul.com

Bana senli şiirler oku, bana senli hikayeler anlat, bana senli destanlar yaz. Öyle bir yaşa ki benimle, efsane olsun adı yaşadığımızın ya da yaşayamadığımızın.

Bir trene binip gel. Buna inanabileyim. Saat beşte hareket edeceğini söyle makinistin. Sabah seni karşılamak için saati iki saat erkene kurup, tüm gece gözümü yummadan sabahı bekleyeyim. İstasyona herkesten önce geleyim. Sen treni kaçır. Endişe edeyim sen trenden inmeyince. Öylece çaresiz bakerken hasreti vuslata erdirenlere, son anda yetişmiş ol.

Gel.(eceğim de)

Bir vapurdan yer ayırt. Deniz aşırı yollar geç. Martılar benden önce alsın kokunu. Martılarda beni duy. Dalgalarda birikmiş yaşlarımı hisset. Demir atmak gereksin denizin orta yerinde, bana yetişemeyeceğinin acısını yaşarken, engelleri aşsın senli dileklerim. Gemi gitsin, yol bitsin.

Gel.(eceğim de)

Bir uykumun elinden tut. Gözlerim açılmamaya dirensin. Bir rüyamın içine gir. Tam kaybolacakken gerçek ol. Tam yitecekken sarıl. Tam düşecekken tut. Sensizliğin takatsizliğinde yaşamamın anlamsızlığını anla anlatmadan. Tam uyanacakken, bu bir rüya olmasın.

Gel.(eceğim de)

Ölsen ölünmüyor, yaşamaksa keder... Hangi düşün eteğinde kaldı senli günler. Uzaklar özlemlerle tükenmiyor, az senden ömrüme ser.

Gel.(eceğim de)

inanayım, gelmesen bile...

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: GeleceĞİm De....
    ayy canım ağlattın beni yaa

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: GeleceĞİm De....

cnm tuqqcecim güzeldi dimi ağlama cnm.......

GeleceĞİm De.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelecekten Mektup

Gelecekten Mektup

gelecekten mektup gelecekle ilgili mektuplar gelecekle ilgili mektup Gelecekte, bir babanın çocuklarına bıraktığı mektup. Gelecek hakkında fikirler verebilir. 18 yaşından küçüklerin bu mektubu okumamasını rica ediyoruz. Lütfen 18 yaşından küçükseniz, bu mektubu okumayınız. Uyarıyı dikkate almayıp, 18 yaşından küçük olduğun halde bu mektubu okumaya niyetlenmiş olabilirsin. Lütfen korkma....
  2. Geleceğin Mağazaları

Geleceğin Mağazaları

Geleceğin mağazaları ve insanın geleceği Eğer siz unutursanız Alışveriş arabanızı tıka basa doldurmuşsunuz. Sırada beklemişsiniz. Sıra size gelmiş. Malları teker teker yürüyen bandın üstüne koyuyorsunuz. Kasiyer de her malı alıp üstündeki etiketin çubuklarını buluyor, optik okuyucu önünden geçiriyor. Kasiyerin eli çabuk. Her şey çok güzel bir hızda gidiyor. Bir an önce buradan çıkacaksınız....
  3. Geleceği Görmek Değil, Geleceğe Bakmak

Geleceği Görmek Değil, Geleceğe Bakmak

GELECEĞİ GÖRMEK DEĞİL, GELECEĞE BAKMAK ÖNEMLİ! Yazan: Merve Yenal Türkiye’nin en tanınmış psikiyatrlarından Prof. Dr. Yankı Yazgan ile hayatın anlamını ‘psikolojik’ açıdan sorguladık. Yazgan, çoğumuzu zaman zaman esir alan umutsuzluk, güvensizlik, karamsarlık, mutsuz olma gibi durumlara daha olumlu yaklaşmanın yollarını anlattı. Yazgan’a göre kendine güvenmenin yolu ‘başlanan...
  4. size oturmaya gelecektik de

size oturmaya gelecektik de

teyzecim bugun evdeyseniz annemler size oturmaya gelecek -niye kendi evinizde oturamıyormusunuz ? -yok değişiklik olsun dediler özlemişler sizi -annene söyle az birazda kıçının üstünde otursun -Şehribar hanım bir fincan tuz verirmisin bende kalmamış da -ayy bende de yok valla bende melahattan aldım dı geçen -niye ayol tuz almıyonuzmu siz eve niye melehattan istiyorsun ki -valla kolay...
  5. Geleceğin şehri

Geleceğin şehri

Geleceğin şehri, nedir, nasıldır, kimler yaşayacak, neler olacak konuları hakkında bilgi alalım. İyiki o gelecekte biz yaşamayacağız şu resimlere bakar mısınız tek bir ağaç tek bir yeişl tek bir farklı renk yok. Ben bu şehirde yaşamak istmezdim. Bu bir yapıt acaba gelecek böyle mi olacak melekler? Japon sanatçı Chu Enoki'nin RPM-1200 adını verdiği bu yapıtı, tamamen hurda...

Sayfayı Paylaş