gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Gelecegin Tirlari

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

geleceğin tırları gelecegin tırları [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Gelecegin Tirlari
    çok dehsetler ya..emegıne saglık

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Gelecegin Tirlari

çok ilginçmişler ellerine sağlık

Gelecegin Tirlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben sana habersiz gelecegim...

Ben sana habersiz gelecegim...

. Ben sana habersiz gelecegim kadinim. Rüyalarinda beni görüp, boncuk boncuk terlediginde, Kan çanagi gözlerinde, damar damar ben belirecegim. Göz yaşlarina karişan uykusuz gecelerin sonunda, Yumuşak parmaklarinda derin bir yüzük iziyle, Bir akşam, kutup yildizinda parlayacagim. Kuruyan dudaklarinda alev, Ürperen teninde gizli bir el olacagim, Bana...
  2. Felc gelecegini haber verir nasilmi???

Felc gelecegini haber verir nasilmi???

Kalıcı felç hastalığı oluşmadan hastaların çoğunda geçici iskemik atak (beyne giden kan akımında azalma) dediğimiz nörolojik tablo oluşur. Geçici iskemik atak ani başlayan bir süre devam eden ve hemen hiçbir iz bırakmadan kaybolan nörolojik yetmezlik belirtilerinden oluşan durumdur. Bu süre 24 saati aşmamalıdır. Fakat genelde kısa olur. Yapılan araştırmalar sonucu bu terimin eski yunanda...
  3. Gelecegin Popüler Meslekleri

Gelecegin Popüler Meslekleri

cağımızın meslekleri çağımızın en popüler meslekleri çağımızın ve geleceğin popüler çagımızın ve gelecegin Enerji sektörü Enerji sektörünün hem dünyada hem de Türkiye’de katlanarak büyümesi bekleniyor. Büyüme ve refahı belirleyecek sektör olarak enerji sektörü birinci planda önem kazanıyor. Enerji konusunda tüm dünya çok ciddi bir yapısal değişim yaşıyor. Türkiye de bu gelişmelerden...
  4. Gelecegin suclularini ytistirmek

Gelecegin suclularini ytistirmek

* Daha küçükken çocuğa istediği her şeyi vermeye başlayın. Bu biçimde o, herkesin onun geçimini sağlamak zorunda olduğuna inanacaktır. * Kötü sözler söylediği zaman gülün. Böylece o kendisinin akıllı olduğuna inanacaktır. * Ona düşünmeyi ve beynini kullanmayı hiç öğretmeyin! Yirmi bir yaşına gelince de kendi kararlarını, kendisi versin diye bekleyin. * Yerde bıraktığı her şeyi kaldırın;...
  5. Gelecegin icatlari

Gelecegin icatlari

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş