gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

GeLecek Yakın . . Yaşam BaşLangıç . .

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Seninle geçtiğimiz bu yollarda kapadım gözlerimi sımsıkı / Hiç açmamacasına !...
    [FONT=&quot]İhanetin kapımı çaldığı gün bitirdim seni içimde . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Ya da bittiğini sandım . . /Bitmedi . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Nefretim sanarken her$eyim olmu$sun meğer / Geçti anladım . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Anlamak istemedikçe hep seni yazdım satırlara . . Değmeyecek ömrünü mısralarıma sığdırdım . .[/FONT]
    [FONT=&quot]O tertemiz sayfalar, karalara büründü / Görmez oldu gözlerim!![/FONT]
    [FONT=&quot]Sen benden uzakta ben sana tutsak . . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Sen harici duygular besler içim, yanar kül olur benliğim . . Kaldıramaz hakedilmeyen istemezlikleri . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Yollara vurur kendini . . Aç kalır hep sol yanım, ister seni, bilirki gelmeyecek, bilir ki son silah, son mermi, son dönü$ yolculuğu . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Ben seni nefret edemeyecek kadar çok sevmi$im / Seviyorum!! [/FONT]
    [FONT=&quot]İhanetini kaldıracak yüzsüz bir yüreğe sahip olacak kadar . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Bak yine aktı gözlerimden kederli gözya$ları birer birer sensiz ve sessizce /Nerden bileceksin . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Sen anlayamassın . . Kolaydır senin için gitmeler . . Terkedi$ler yakı$ır sana ya hani yine sana yakı$ını yaptın . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Noktaladın sevdalanmı$ olan kalbimin son mühürünü de attın . . / Gittin!!![/FONT]
    [FONT=&quot]Beklememi$likler vardı üzerimde, $a$kınlıklar adına . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Hadi öğret bana kolay silmeleri / Ya$amdan arta kalanları!!![/FONT]
    [FONT=&quot]Öğret ki kusursuz açlığı unutsun, senin acımazız Dünya’ya baktığın gözlerle baksın etrafına . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Bil ki . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Sen olmayan hayat gülecek bana elbet . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Ördüğün düğümlerden sıyrılacak, kopracağım bilediğin keskin iplerimi / El sallayacağım o zaman sana . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Yalnızlık bırakacak yakamı elbet, güç olsada unuttaracak seni zaman . . [/FONT]
    [FONT=&quot]İlaç gibidir ya hani, her saniye damla damla içeceğim . . / İçtikçe kurtulacağım!!![/FONT]
    [FONT=&quot]Söküp atıcam, beni silmelerin gibi . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Sen ba$ardın ya hani, sana and olsun çıkaracağım ya$attığın yer sahte duyguları . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Bir ‘’Merhaba’’ konduracağım dudak kenarlarıma . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Gülümsemelerim mezar olacak sana . . / Kahkahalara boğulacağım!![/FONT]
    [FONT=&quot]Tükettiğin ömrüm cennetim olacak artık / Çiçeklerle süsleyeceğim, kokacak etrafıma buram buram, sinecek üzerime kalıcı huzur . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Gelecek ya hani . . Bekleyeceğim . . [/FONT]

GeLecek Yakın . . Yaşam BaşLangıç . . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geleceğin Mağazaları

Geleceğin Mağazaları

Geleceğin mağazaları ve insanın geleceği Eğer siz unutursanız Alışveriş arabanızı tıka basa doldurmuşsunuz. Sırada beklemişsiniz. Sıra size gelmiş. Malları teker teker yürüyen bandın üstüne koyuyorsunuz. Kasiyer de her malı alıp üstündeki etiketin çubuklarını buluyor, optik okuyucu önünden geçiriyor. Kasiyerin eli çabuk. Her şey çok güzel bir hızda gidiyor. Bir an önce buradan çıkacaksınız....
  2. Yaka

Yaka

Yelkenlerin kenar ve (köşelerine) denir. Köşeler: Çördek köşesi: Üçken (Markoni) yelkenlerde yelkenlerin basıldığı (hisa edildiği) mandarın bağlı olduğu üst köşe Karula köşesi: Ana yelkende direk iveya ıstrelya dibindeki köşe Iskota köşesi: Iskotanın bağlandığı (flok, cenova) veya yakın olduğu köşe. Yakalar: Orsa yakası: Rüzgarın girdiği (direk veya ıstralya) kenarı Altabaşo yakası: Alt...
  3. 2011 Üç Aylar Başlangıcı

2011 Üç Aylar Başlangıcı

üç aylar 2011 3 aylar 2011 üç ayların başlangıcı ayların başlangıcı 3 2011 yılında mübarek üç ayların başlangıç tarihini merak edenler için üç ayların başladığı tarihi sizler için paylaşıyor, şimdiden herkesin 2011 yılının üç aylarını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. 2011 Yılı Üç aylar 3 Haziran Cuma 2011 Günü başlıyor.
  4. Safer Ayı başlangıcı

Safer Ayı başlangıcı

safer ayı hangi aydır safer ayı hangi ay Belaların ve kötülüklerin yer yüzüne indiği Safer ayı başlangıcı ne zaman diye merak edenler için bu sayfamızda Safer Ayı ne zaman öğreniyoruz Melek'ler. Safer Ayı hicri ayların 2.sidir. Hicri Ayların ilki Muharrem Ayı'dır.

Sayfayı Paylaş