gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Gelecekte Kimlik No'larımız Ne İşe Yarayacak?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Operatör: Pizza xxx'i aradığınız için teşekkürler. Müşteri: Merhaba, sipariş verebilir miyim..?

Operatör : Evet... siz... Bay Mehmet Selami'siniz ve Kadıköy'deki evinizden
    arıyorsunuz. Ev numaranız 216-xxx 61 62, ofisiniz 216-xxx 70 80 ve mobil telefonunuz
    xxx 201 25 25...

Müşteri: Bütün numaralarımı nereden biliyorsunuz?

Operatör : Sisteme bağlıyız efendim.

Müşteri: Bir bol sucuklu, pastırmalı, kıymalı pizza istiyorum...

Operatör : Bu iyi bir fikir değil efendim!

Müşteri: Nasıl yani?

Operatör : Tıbbi kayıtlarınıza göre tansiyonunuz ve kolesterolünüz oldukça yüksek
    efendim.

Müşteri: Nasıl?... Peki ne almalıyım?

Operatör : Diyet Maydanoz-Brokoli Pizza'mızı deneyin. Seveceksiniz.

Müşteri: Seveceğimden nasıl emin olabilirsiniz ki?

Operatör : Geçen hafta bir kitapçıdan 'Maydanozun Faydaları' ve 'Brokoli Yemekleri'
    kitaplarını almıştınız efendim.

Müşteri: Tamam; teslim oluyorum... Ondan bana 3 aile boyu gönderin lütfen. Ne kadar
    tutuyor?

Operatör : 6 kişilik aileniz için bu yeterli olacaktır efendim. Toplam 61 YTL.

Müşteri: Kredi kartıyla ödeyebilir miyim?

Operatör : Maalesef nakit ödemeniz gerekecek efendim. Kredi kartınız limitini
    doldurmuş ve geçen yılın Kasımından beri bankanıza 3720,55 YTL borçlusunuz. Buna
    aldığınız plazma tv taksitleri de dahil değil üstelik....

Müşteri: Sanırım adamınız buraya gelmeden önce yakındaki bir ATM'den nakit çekmem
    gerekecek.

Operatör : Yapamazsınız efendim. Kayıtlarınıza göre bugünkü nakit çekme limitiniz olan
    1000 YTL'yi doldurmuş durumdasınız.

Müşteri: Önemli değil, siz pizzaları gönderin.
    Adamınız gelene kadar parayı ayarlarım. Gelmesi ne kadar sürer?

Operatör : Yaklaşık 45 dakika efendim; ama bu kadar beklemek istemiyorsanız 34 ZVT
    666 plakalı motosikletinizle gelip daha kısa sürede buradan kendiniz de alabilirsiniz. ..

Müşteri: Ne!

Operatör : Sistem kayıtlarına göre böyle plakalı bir scooter motosikletiniz var...

Müşteri: *'!^ *%^**%^I7*

Operatör : Sözlerinize dikkat etseniz iyi olur efendim. Unutmayın ki 15 Temmuz
    1997'de bir polise hakaretten tutuklanmıştınız...

Müşteri: [Sessizlik.. ]

Operatör : Başka bir isteğiniz var mı efendim?

Müşteri: Yok... Bu arada; reklâmınızdaki 3 şişe bedava kolayı da gönderiyor musunuz?

Operatör : Normal olarak gönderirdik efendim, ama kayıtlarınıza göre siz bir
    diyabetliksiniz, size Zero Cola gönderiyorum...[​IMG]))

Gelecekte Kimlik No'larımız Ne İşe Yarayacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İş görüşmesinde 'işe yarayacak' öneriler

İş görüşmesinde 'işe yarayacak' öneriler

Yoğun ders ve imtihan maratonunun ardından nihayet üniversiteyi bitirdiniz ve klasik tabirle 'mesleğinizi elinize aldınız'. Ancak diplomanızın, size iş kapılarını ardına kadar açan 'sihirli bir kağıt' olmadığını bilmelisiniz. Bu sebeple, başvuruda bulunduğunuz şirket, firma veya kuruluşa iş görüşmesine giderken, uzmanların bazı tavsiyelerine kulak vermelisiniz. İşte bunlardan birkaçı: -...
  2. gelecekte t.c kimlik no larımız ne işe yarayacak

gelecekte t.c kimlik no larımız ne işe yarayacak

Gelecekte kimlik no'larımız ne işe yarayacak? Operatör: Pizza xxx'i aradığınız için teşekkürler. Müşteri: Merhaba, sipariş verebilir miyim..? Operatör : Evet... siz... Bay Mehmet Selami'siniz ve Kadıköy'deki evinizden arıyorsunuz. Ev numaranız 216-xxx 61 62, ofisiniz 216-xxx 70 80 ve mobil telefonunuz xxx 201 25 25... Müşteri: Bütün numaralarımı nereden biliyorsunuz? Operatör :...
  3. gelecekte kimlik no'su ile...........

gelecekte kimlik no'su ile...........

bakalım kimlik numaralarımızla neler olacak daha dogrusu herseyimizi ögrendikleri için neler yapacaklar:):):) Operatör: Merhaba Pizza xxx'i aradığınız için teşekkürler. Müşteri: Merhaba, sipariş verebilir miyim..? Operatör : Evet... siz... Bay Mehmet Selami'siniz ve Kadıköy'deki evinizden arıyorsunuz. Ev numaranız 216-xxx 61 62, ofisiniz 216-xxx 70 80 ve mobil telefonunuz...
  4. Herkesin İşine Yarayacak Kolay Formüller

Herkesin İşine Yarayacak Kolay Formüller

En sevdiğimiz kıyafetimize yada halımıza çay damlayınca yada balık kızartınca kokuları nasıl yok ediceğimize dair birsürü kolay formül kızlar...Hepinizin işine yarayacaktır :tik: Yerdeki cam kırıklarının toplanması, gözler yaşarmadan soğanın doğranması ve odaya sinen sigara kokusunun giderilmesi, ev hanımlarının en çok yakındığı konuların başında gelir. Uzmanların aşağıdaki önerilerine kulak...
  5. Piyano Alacakların İşine Yarayacak Tavsiyeler

Piyano Alacakların İşine Yarayacak Tavsiyeler

Piyano Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Piyano seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir çok faktör bulunmaktadır. Piyano almadan önce piyano hakkında ve çalışma prensibi hakkında detaylı bilgi edinmenizi ve satın alırken yanınızda işten anlayan birini bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde piyasa da bulunan çakal satıcıların eline düşebilir ve yüksek bütçelerle olması gerekenden...

Sayfayı Paylaş