gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gelecekte t.c kimlik no larımız ne işe yarayacak

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

Gelecekte kimlik no'larımız ne işe yarayacak? Operatör: Pizza xxx'i aradığınız için teşekkürler.

Müşteri: Merhaba, sipariş verebilir miyim..?

Operatör : Evet... siz... Bay Mehmet Selami'siniz ve Kadıköy'deki evinizden
    arıyorsunuz. Ev numaranız 216-xxx 61 62, ofisiniz 216-xxx 70 80 ve mobil telefonunuz
    xxx 201 25 25...

Müşteri: Bütün numaralarımı nereden biliyorsunuz?

Operatör : Sisteme bağlıyız efendim.

Müşteri: Bir bol sucuklu, pastırmalı, kıymalı pizza istiyorum...

Operatör : Bu iyi bir fikir değil efendim!

Müşteri: Nasıl yani?

Operatör : Tıbbi kayıtlarınıza göre tansiyonunuz ve kolesterolünüz oldukça yüksek
    efendim.

Müşteri: Nasıl?... Peki ne almalıyım?

Operatör : Diyet Maydanoz-Brokoli Pizza'mızı deneyin. Seveceksiniz.

Müşteri: Seveceğimden nasıl emin olabilirsiniz ki?

Operatör : Geçen hafta bir kitapçıdan 'Maydanozun Faydaları' ve 'Brokoli Yemekleri'
    kitaplarını almıştınız efendim.

Müşteri: Tamam; teslim oluyorum... Ondan bana 3 aile boyu gönderin lütfen. Ne kadar
    tutuyor?

Operatör : 6 kişilik aileniz için bu yeterli olacaktır efendim. Toplam 61 YTL.

Müşteri: Kredi kartıyla ödeyebilir miyim?

Operatör : Maalesef nakit ödemeniz gerekecek efendim. Kredi kartınız limitini
    doldurmuş ve geçen yılın Kasımından beri bankanıza 3720,55 YTL borçlusunuz. Buna
    aldığınız plazma tv taksitleri de dahil değil üstelik....

Müşteri: Sanırım adamınız buraya gelmeden önce yakındaki bir ATM'den nakit çekmem
    gerekecek.

Operatör : Yapamazsınız efendim. Kayıtlarınıza göre bugünkü nakit çekme limitiniz olan
    1000 YTL'yi doldurmuş durumdasınız.

Müşteri: Önemli değil, siz pizzaları gönderin.
    Adamınız gelene kadar parayı ayarlarım. Gelmesi ne kadar sürer?

Operatör : Yaklaşık 45 dakika efendim; ama bu kadar beklemek istemiyorsanı z 34 ZVT
    666 plakalı motosikletinizle gelip daha kısa sürede buradan kendiniz de alabilirsiniz. ..

Müşteri: Ne!

Operatör : Sistem kayıtlarına göre böyle plakalı bir scooter motosikletiniz var...

Müşteri: *'!^ *%^**%^I7*

Operatör : Sözlerinize dikkat etseniz iyi olur efendim. Unutmayın ki 15 Temmuz
    1997'de bir polise hakaretten tutuklanmıştınız...

Müşteri: [Sessizlik.. ]

Operatör : Başka bir isteğiniz var mı efendim?

Müşteri: Yok... Bu arada; reklâmınızdaki 3 şişe bedava kolayı da gönderiyor musunuz?

Operatör : Normal olarak gönderirdik efendim, ama kayıtlarınıza göre siz bir
    diyabetliksiniz, size Zero Cola gönderiyorum. .

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: gelecekte t.c kimlik no larımız ne işe yarayacak
    tşk cnm emeğine sağlık :haha::haha:

3. dionisya

dionisya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

pizzacı bana böle dese dayak atarım valla gider sanaane ya alla alla yolla pizzamı :D

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh: ayyy bayıldım ya saol canım emeğine sağlık

gelecekte t.c kimlik no larımız ne işe yarayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün T.C Kimlik Numarası...

Atatürk'ün T.C Kimlik Numarası...

anne baba adından tc sorgulama anne baba adından tc bulma ana bulma kimlik no kimlik no T.C. Kimlik No Sorgulama Bilgileri İL......................: GAZİANTEP İLÇE..................: ŞAHİNBEY ADI....................: GAZİ MUSTAFA KEMAL SOYADI..............: ATATÜRK BABA ADI...........: ALİ RIZA BEY ANNE ADI...........: ZÜBEYDE HANIM DOĞUM TARİHİ...: 1881 CİNSİYETİ..........:...
  2. gelecekte kimlik no'su ile...........

gelecekte kimlik no'su ile...........

bakalım kimlik numaralarımızla neler olacak daha dogrusu herseyimizi ögrendikleri için neler yapacaklar:):):) Operatör: Merhaba Pizza xxx'i aradığınız için teşekkürler. Müşteri: Merhaba, sipariş verebilir miyim..? Operatör : Evet... siz... Bay Mehmet Selami'siniz ve Kadıköy'deki evinizden arıyorsunuz. Ev numaranız 216-xxx 61 62, ofisiniz 216-xxx 70 80 ve mobil telefonunuz...
  3. Gelecekte Kimlik No'larımız Ne İşe Yarayacak?

Gelecekte Kimlik No'larımız Ne İşe Yarayacak?

Operatör: Pizza xxx'i aradığınız için teşekkürler. Müşteri: Merhaba, sipariş verebilir miyim..? Operatör : Evet... siz... Bay Mehmet Selami'siniz ve Kadıköy'deki evinizden arıyorsunuz. Ev numaranız 216-xxx 61 62, ofisiniz 216-xxx 70 80 ve mobil telefonunuz xxx 201 25 25... Müşteri: Bütün numaralarımı nereden biliyorsunuz? Operatör : Sisteme bağlıyız efendim. Müşteri: Bir bol sucuklu,...
  4. T.C. kimlik numaranızın son rakamına göre kişiliğiniz

T.C. kimlik numaranızın son rakamına göre kişiliğiniz

kimlik falı Benimki 0 ... Bunu anlatan kişi de güzel anlatmış ha :dil: Bildiğimiz üzre herkesin T.C. kimlik noları var değil mi??? aa yok muu?? Vardır kıyıda köşede bak bakemm bii!! artıkınn tc kimlik nonuzun son rakamıylada kişilikk belirlenmesi yapılıyooo nasıl olcakk demesenizee oluyorr işte bi neviii son rakamı 0 olanlar: bunlar bi envi bişiye benzerler...ama iyilikleri...
  5. T.C Kimlik Numaraları Neden çift sayı ile bitiyor

T.C Kimlik Numaraları Neden çift sayı ile bitiyor

tc kimlik numarasi tc kimlik numaraları noları Tc kimlik numaraları çift sayı ile bitiyor, nedeni nedir, kimin tek sayı eli bitiyor, neden bu düzen sağlanmıştır konuları hakkında detaylı bilgi alalım. Tc kimlik numaraları herkesin çift sayı ile bitiyormuş melekler. Bunun nedeni ise oldukça ilginç. devamı haberimizde. Elektronik postalarda dolaşan “şehir efsanesi” bir anda...

Sayfayı Paylaş