gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

geleneksel kurban bayramı mangalları yakıldı..

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

kurban bayramı deyince akla ilk gelen et. ailenin bir arada olması sohbetleri ve mangal ....

geleneksel kurban bayramı mangalları yakıldı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. urfada kurban bayramı

urfada kurban bayramı

urfada kurban bayramı urfada kurban evet urfada kurban bayramı nasılmı olur durun anlatim size ben çocukken o zamanlar tabe urfada deyiliz bayram yaklaştımı pek sevinirdim çünkü babamın annesi ve babasının yani ninem le dedemin yanına urfaya gidecektik mutlu olurdum amcalarım çocukları biz çok kalabalık bi aileydik bi evin içinde 10 u aşkın çocuk olurdu bayram da biz önceden giderdik bayramdan...
  2. Kurban Bayramı kutlama mesajları

Kurban Bayramı kutlama mesajları

kurban bayramı kutlama yazıları Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun... Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel...
  3. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun...İyi Bayramlar... M.M. Yönetimi
  4. Bayram Mesajları kurban ramazan

Bayram Mesajları kurban ramazan

Bayram Mesajları bayram yaklaşıyor,bayramda en yakınalrımıza msj cekip onları mutlu etmenın zamanı geldi,hadi bakalım eller telefona hemen çekmeye baslayın msj. Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini...
  5. Kurban Bayramı Tebrik Kartları

Kurban Bayramı Tebrik Kartları

kurban bayramı tebrik kartları bayram kartları facebook facebook bayram tebrik Sevdiklerinize bu kartları göndererek onların bayramını kutlayabilirsiniz meleklerim.Umarım hoşunuza gider.Hele bazıları gerçekten manidarlar .:)

Sayfayı Paylaş