gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Adaylarına Son Dakika Önerileri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hayatınızın en önemli günü ömrünüz boyunca unutamayacağınız özel gün ve öncesinde dikkat etmeniz gereken şeyler var...Genelde akla gelmez yada en son güne bırakılır ama bunları unutmayın....Neler mi ??? [​IMG]

1-Düğünden 21 gün önce cilt bakımınıza kesinlikle başlayın. Eğer cilt bakımına gidemiyorsanız evde kendiniz yüzünüzü nemlendirici krem ve yüz temizleme jelleriyle cildinizi temizleyebilir siniz.Özellikle cildi aşırı kuru ya da yağlı bayanlar kesinlikle yapmalı çünkü düğün günü yapılan makyajı cilt kabul etmemekte ve akmaktadır.
    2-O güne kadar hiç cilt bakımı yaptırmadıysanız o günde yaptırmayın. Çünkü cildiniz neye reaksiyon vereceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Aynı şekilde saç boyama işlemleri ve solaryum konularında da dikkatli olmanız gerekir.
    3-Kendinizi düğün öncesinde çok sıkmamaya ve moralinizi bozmamaya çalışın. Tabi yüzünüzde sivilce çıkmasını istemiyorsanız. Pozitif olun.Hatta kına gecesi ,bekarlığa vede tarzı eğlenceleri düğünden 2 gün önceden yapın ki uykunuzu almış olun.
    4-Saç ve makyaj işlemleriniz bittikten sonra gelinliğinizi giyinin ( düğüne 2 saat kala üzerine kahve döken gelinleri biliyorum).Her hangi bir kazaya maruz kalmadan fotoğraf çekiminize geçilsin.
    5-O gün sabahı sıkı kahvaltı yapın ama midenizi bozacak şeyler yemeyin.
    6-Gelin saçı ve gelin makyajı provanızı önceden yaptırırsanız beklenmedik bir suprizle karşılaşmazsınız.
    7-Makyaj yaptırmadan önce dişlerinizi fırçalayınız .
    *Eğer kirpiklerinizden şikayetçi iseniz kirpik kaynak yaptırabilirsiniz.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hımmm güzel bilgiler için teşekkürler pasim

3. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

Çok tşk. ya haziranda düğünüm war ayyyyy heycandan herşeye unuturum walla;)

4. morbulut

morbulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    25 gün kala öneriler için teşekkürler..:)

Gelin Adaylarına Son Dakika Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Adaylarına Küçük Öneriler

Gelin Adaylarına Küçük Öneriler

KÜÇÜK ÖNERİLER: Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi yorgun hissediyor musunuz? Sanki enerjiniz azalıyor, canınız bir şey yapmak istemiyor mu? Saat 15.00 civarında hafif bir atıştırma size gücünüzü geri kazandıracak ve akşam yemeğine de çok aç olarak başlamamış olacaksınız. Size bir meyveli yoğurt veya bir avuç fındık ya da bir bardak taze sıkılmış karışık meyve suyu...
  2. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  3. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  4. Gelin Adaylarına Gelin Çiçeği Seçiminde Öneriler

Gelin Adaylarına Gelin Çiçeği Seçiminde Öneriler

gelin buketi seçerken gelin çiçeği seçimi Sevgili melekler, şık bir gelinliğin en büyük tamamlayıcısı olan aksesuar şüphesiz gelin çiçeğidir. Gelin çiçeğini yapma çiçekten hazırlatabilirsiniz ama doğrusu iyi hazırlanmış canlı bir buket emin olun elinizde ki çok daha iyi durur. Tabi gelin buketi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olacak. Onları da size biz hatırlatmak ve gelin...
  5. Gelin Adaylarımız İçin Hoş Tırnak Tasarım Önerileri....

Gelin Adaylarımız İçin Hoş Tırnak Tasarım Önerileri....

Tırnak Tasarım Modelleri Gelinler İçin Tırnak Tasarımları Gelinler için tırnak tasarımı önerileri Tek taşımızı ve alyansımızı gururla sergileyeceğimiz ellerimizi en iyi nasıl hazırlarız? Düğün günümüz belki hayatımızda hiç olmadığımız kadar detaycı olduğumuz zamandır. Özenerek seçtiğimiz gelinliğimiz, saçımız, duvağımız, ayakkabımız ve her şey tamam; ancak ya tırnaklarımız?...

Sayfayı Paylaş