gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Adaylarının Sıkça Duyduğu En Sinir Bozucu Cümleler!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evlilik hazırlığı, evlilik hazırlıkları, evlenmeden önce

Sevgili melekler, evlilik arefesinde bulunan gelin adayları için güzel ancak bir o kadar can sıkıcı günler evliliğe kısa bir süre kalan o günlerdir. Zaten alışverişler, davetiye, gelinlik, düğün mekanı gibi stresli işlerden bunalan gelin adayları bir de çevresinden duyduğu lüzumsuz ve can sıkıcı sözlerle iyice bunalır. İşte bu dönemde gelin adaylarının en sık duyduğu sıkıcı sözler....

düğün-stresi.jpg

-Fast food mu yiyorsun? Düğüne çok az bir süre kaldı, gelinliğin içine giremeyceksin!

-Sence de beyaz renkli gelinlikler çok demode olmadı mı?

-Günümüzde evliliklerin %50'inin boşanmayla sonuçlandığını biliyor muydun?

-Düğününüz de yemek ikramı olmayacak mı, sadece nikah mı?

-Seçtiğin gelinlik hiç benim tarzım değil. Ben senin yerinde olsam başka türlü bir kesim tercih ederdim.

-Duvağın gereksiz uzunlukta olmuş.

-Düğün gününüzden önce saç rengini değiştireceksin değil mi?

-Hep senden daha önce evleneceğimi düşünmüştüm.

-Balayı için tercih ettiğin yer bu mevsimde çok kötü oluyor.

-Son günlerde biraz kilo mu aldın?

-Seçtiğiniz düğün mekânına daha önce gitmiştim. Orada düğünler çok bunaltıcı oluyor.

-Gelinliğini çok daha ucuza alabilirdin, gereksiz masraf yapmışsın.

-Yaptıracağın saç modeli artık çok demode oldu.

-Düğünde yalnızca kuru pasta ve içecek ikramı mı var?

Gelin Adaylarının Sıkça Duyduğu En Sinir Bozucu Cümleler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

az sonra şu anda 70 milyon bizi izliyor kısa bir aradan sonra beraberiz ekranlarımızın başından başından ayrılmayınız parmakdan sonra
  2. sinir bozucu sözler

sinir bozucu sözler

bozucu sözler sinir bozucu sözler adam insanı sinir eden laflar -Sana Kaya'nin selami var.. -Hangi Kaya'nin? -Sana kayanin... -Cerenin sana selami var.. -Hangi Ceren'in? -Tencerenin Sana Hakkıy'la Oya'nin, Nese'yle Kaya'nin selami var... Bir adam kendini surekli kanalizasyona atiyormus neden? Kendini bi bok saniyormus. Ben her seyi dusunurum demek ki ben tefalim. -En hizli sayi...
  3. En Sinir Bozucu Çalar Saatler

En Sinir Bozucu Çalar Saatler

1-)Tırmanan Saat: Saat çalamaya başlar başlamaz yukarı doğru tırmanmaya başlıyor ve zamanında uyanmazsanız merdivene ihtiyaç duyuyorsunuz. 2-)Puzzle Saat: Saati durdurmak için puzzle ı çözmeniz lazım. 3-)Uyan yada Lanetlen: Eğer zamanında uyanıp boğazını sıkmazsanız işiniz oldukça zor demektir. Çünkü bu saat lanetli. 4-)Yüksek Teknoloji: 95 db ses tireşim dönen polis lambaları...
  4. Sinir bozucu üye mesajları

Sinir bozucu üye mesajları

sinir bozucu mesajlar Moderator: aaa1754eee süresiz atıldın (konu kitlenme aşamasında iken kısa süre zarfında) Sinir bozucu üye: paylaşım için teşekkürler Moderator: carpe diem yeni modaretorümüzdür.Hayırlı olsun Sinir bozucu üye: linker kırık çalışmıyor Moderator: Programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız Sinir bozucu üye: Aşağıda link falan yok kandırmayın insanları o kadar...
  5. Gelin Adaylarına En Yeni Gelinlik Modelleri 2016

Gelin Adaylarına En Yeni Gelinlik Modelleri 2016

Çiftler evlilik kararı aldıktan hemen sonra düğün için araştırmalar yaparlar. Detaylı araştırmalar için de yer alan en önemli kısımlardan biri de şüphesiz ki gelin adaylarının gelinlik modelidir. Kusursuz bir gelin olmak adına ince eleyip sık dokuyarak titiz bir araştırma yapan gelin adayları tepeden tırnağa bir şıklık için bazen kararsız kalabiliyorlar. Gelinlik modeli seçimin de genellikle...

Sayfayı Paylaş