gebe
  1. Taze Gelin

Taze Gelin Forum Okuru

Gelin ayakkabısı nerden alınır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Taze Gelin tarafından paylaşıldı.

gelin ayakkabısı nerden alınır gelinlik ayakkabısı nereden alınır gelinlik nerden Gelin ayakkabı almak istiyorum ama tam olarak nereye yada hangi markalara bakacağım hususunda pek bir bilgim yok. Yakında evleniyorum da :)
    Rica etsem beni yönlendirebilir misiniz ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Taze Gelin, Size yardımcı olmayı tabiki isteriz ama ben buradan size bir marka yada model veremeyeceğim. Diğer yönetimdeki arkadaşlarımız konunuzu görecek ve size kısa zamanda bilgi verecekler.
    Mutluluklar dileriz :)

3. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba öncelikle mutluluklar :)

Çoğu kişi gelinliğin altından ayakkabının görünmeyeceğini düşünür ama bu büyük bir yanılgıdır Çünkü ayakkabılar bir çok şekilde gelinliğin altından gözükür ve gelinlikle uyumlu olmayan bir ayakkabı ise pek de hoş görüntü vermez Elbette düğünlerde uzun saatler ayakta kalındığı hesaba katılırsa, ayakkabı seçiminde ilk koşul ayakların konforu olmalıdır Rahat etmeyeceğiniz bir ayakkabıyı ilk giyişte anlarsınız Ayakkabının modeline vurulup sakın rahatsız, sıkı ve dar bir ayakkabı almayın Gelin ayakkabısı sizi bütün gece rahat ettirecek bir ayakkabı olmalıdır ki sadece ayakta kalmak değil, hoplaya zıplaya dans da edeceğinizi unutmayın

İşte sana birkaç model ve marka örnekleri :)

Zanotti

Oscar De La Renta

Christian Louboutin

Jimmy Choo

Charlotte Olympia

Bunlar birkaç örnek markalar hangi şehirde oturduğunuzu bilmediğim için belli bir adres veremeyeceğim ne yazık ki :)
    Tekrar mutluluklar dilerim :)

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım Gelin ayakkabısını hemen her ayakkabıcıda bulabilirsin.Bende yeni evleneceğim ve gelin ayakkabımı aldım.Cemal Gültekin'i tavsiye ederim..

Gelin ayakkabısı nerden alınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin ayakkabısı

Gelin ayakkabısı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. nerden geldim=)

nerden geldim=)

Öncelikle mrb lar herkese.Ben Mersinden Tugba Mercan=) 17 daha dogrusu 18 yaşındayım.Bu siteyi rastgele bir yazı ararken buldum.Ortamı konuşmaları bir süre misafir olarak takip etdim ve çok hoşuma gitti.Gerçekten samimi sıcak bir ortam oldugunu gördüm. beni de aranıza alırsanız eger bende sizlerle olmak isterim.. saygılarımla=)
  3. Gelin ayakkabısı

Gelin ayakkabısı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. gelin ayakkabısı

gelin ayakkabısı

KIZLAARR İSTANBULDA NEREDEN GELİN AYKKABISI ALABİLİRİM SEZONU DEĞİL YA BULAMADIM ÇOK PAHALI YERLER ÖNERMEYİN VE LÜTFEN ANADOLU YAKASIN DA OLSUNNN :) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HERKESEE :utan:
  5. gelin ayakkabısı

gelin ayakkabısı

istanbulda güzel pahalı olmayan gelin ayakkabısı nerden alınır?sitelerde olabilir..

Sayfayı Paylaş