gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

En az gelinlik seçmek kadar önemlidir düğün günü giyeceğiniz ayakkabıyı seçmek...Bütün gün ayağınızda olacağı için hem çok şık olmalı hemde bir okadar rahat olmalı ayakkabınız... İşte size düğün günü giyeceğiniz ayakkabınızı seçmeniz için ipuçları :tik:

1- Gelin ayakkabısı seçimini mutlaka gelinlik seçiminden sonrasına bırakın. Gelin ayakkabısının tarzı, rengi ve topuklarının yüksekliğini gelinliğinize göre belirlemeniz sizin için daha pratik ve akıllıca olacaktır.

2- Mümkün olduğunca fazla model denemeye çalışın. Düğününüzü yapacağınız mevsimin de gelinlik ayakkabısı seçiminde belirleyici bir faktör olduğunu unutmayın.

3- Modayı takip etmeyi ihmal etmeyin. 2011 gelin ayakkabısında sandaletler, gümüş gri ve beyaz in.

4- Eğer düğün günü rahat etmek istiyorsanız ayakkabınızın topuk yüksekliğinin 7-8 cm’yi geçmemesi gerekmektedir. Şıklığın yanında rahatlığın da öneml bir kriter olduğunu unutmayın

5- Düğünden en az br hafta önceden ayaklarınızı ayakkabılarınıza alıştırmaya başlamanızda yarar vardır.

Gelin Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Mobilya sektöründe kalite, tasarım ve markalaşma yolunda önemli adımlar atıldığı ve sektörün günden güne büyürken, kafalardaki mobilya anlayışının da değiştiği belirtildi. Aldora Mobilya Karadeniz Bölge Bayii Barınlar Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Barın, tüketicinin beklentilerinin artık değiştiğini hem göz hem de ruh estetiğine...
  2. Gelin Ayakkabısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelin Ayakkabısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinliğiniz kadar gelin ayakkabınızda çok önemlidir...Gelin ayakkabınız hem .ok şık bir o kadar da rahat olmalıdır...Gelin ayakkabısı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları var melekler eğer o püf noktalarına uyarsanız hem şık hem rahat bir gelin ayakkabına sahip olabilirsiniz :tik: Gelin adayları,nikahta ,düğünde giyeceğiniz ayakkabıda klasik, tabulaşmış modellerden her...
  3. Anaokulu seçerken nelere dikkat etmeli ?

Anaokulu seçerken nelere dikkat etmeli ?

Ana okulu seçerken nelere dikkat etmeliyiz, neleri araştırmalıyız arkadaşlarım. Bu yıl ana okuluna gidecek küçük böceğim için ana okulu araştırıyorum da, yardım edebilir misiniz ?
  4. Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

fondöten nasıl seçilir fondöten seçimi nasıl olmalı Makyaj yaptığınızda cildinizin bir mermer gibi pürüzsüz ve lekesiz bir görünüm almasını istiyorsanız öncelikle fondöteninizi iyi seçmeli ve uygulamalısınız melekler :) Bunun için de fondöten çeşitleri içinden sizin cildinize en uygun olanını seçmelisiniz. Bu konuda bir güzellik uzmanından yardım alabilirsiniz. Biz bu yazımızda genel olarak...
  5. 2015 gelin ayakkabıları -Gelin ayakkabısı seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

2015 gelin ayakkabıları -Gelin ayakkabısı seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

2015 gelin ayakkabıları,2015 gelin ayakkabısı modelleri,2015 gelin ayakkabısı seçenekleri,gelin ayakkası seçerken nelere dikkat edilmeli , Ayakkabı seçimleri biz kadınlar için genelde kararsız ve detaycı olduğumuz konular arasında yer alıyor , moda trendlerini takip etmenin yanında istediğimiz renk ve numarayı bulmak bile stresli olabiliyor bazen. Gerek iş hayatı gerekse günlük hayat için...

Sayfayı Paylaş