gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Başı Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

En güzel gelin topuzu ve gelin başı modellerini konumuzdan bulabilirsiniz. Değerli melekler Gelinlikler için sizlere en güzel modelleri bulup getiriyoruz. Gelin olmak isteyen kızlarımız tabiki de harika bir topuzda istemektedirler. Aşağıda daha önce açtığımız konu başlıklarında bulunan bölümlerden ve konulardan yararlanmanızı menfaatiniz icabıdır :D:D Gelinlik topuzu seçerken sizlere verdiğimiz galerideki örneklere göz atabilirsiniz. Saç renginiz, gelinlik topuzu ile aksesuar kullanmak isteyip istemediğiniz de önemlidir. Sizlere örnekleri mümkün mertebe çoğaltarak veriyorum gelinler, siz, kendinize en güzel olacağını düşündüğünüz bir modeli kuaförünüzden isteyebileceğiniz gibi bu konumuzda yer alan resmi de gösterebilirsiniz.

Şimdiden sizlere bir ömür boyu mutluluklar dilerken en beğendiğim gelin topuzu örneğini de bu konudan hemen vereyim sizlere istiyorum.

2016 yılı gelin topuzuna güzel bir örnek.jpg
    Aslında burada iki örnek var arkadaşlarım. Sarı ve uzun bir saç için topuz yerine maşa ile şekillendirilmiş güzel bir örnek aynı zamanda saç aksesuarı ile süslenmiş.

Yine hemen sağında bulunan saçta da güzel bir topuz yapılarak saç aksesuarı iğneli ve işlemeli bir aksesuar ile güzel bir hava katılmış. Sizlerde kullanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan küçük görsellere tıklayarak tüm gelin saçları için yapılmış modellerin tamamını galeri halinde görebilirsiniz.

2016 yılı gelin topuzuna güzel bir örnek Aksesuarlı taçlı gelin topuzu modeli cicekli-topuz-gelin-saci-modelleri Dağınık dalgalı saça gelin topuzu örneği Dağınık gelin topuzu modeli şık gösterir En güzel gelin topuzuna bir örnek Esmer gelinlere özel gelin topuzu modeli Gelin topuzu modeline böyle bir aksesuar yakışır Gelin topuzu modeline böyle bir aksesuar yakışır Maşalı yapılmış gelin topuzu modeli örneğimiz nden örgülü gelin topuzu modelimiz rgülü ve uzun saç duvaklı gelin topuzu Önden örgülü  gelin topuzu modelleri Sarı saça gelin topuzu örneği Siyah saça uygun bir gelin topuzu örneği Siyah saça uygun gelin topuzu

Gelinlik Modelleri
    SadmiN tarafından
    Sınırları zorlayan gelinlik modelleri, dantel işlemeli straplez, vücutu saran kabarık ve kikolu kadınlarımız için gelinlikler. Özellikle son çıkan gelinlik modellerini akay.com.tr sitesi üzerinden...

Tesüttür gelin başı modelleri harikalar
    SadmiN tarafından
    Kapalı olan gelin adaylarının olmazsa olmazı olan kapalı şekilde tesettür gelinliğe uygun olarak yapılmış görsel gelin başı galerisi arkadaşlarım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Mart 2016
Gelin Başı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin başı modelleri

gelin başı modelleri

nişan başı modelleri nişan başı saç modelleri başları topuzları
  2. 2009 Gelin başı modelleri

2009 Gelin başı modelleri

gelin başı 2009 2009 gelin başı modelleri modelleri başları
  3. Gelin başı saç modelleri

Gelin başı saç modelleri

gein başı helen saç modelleri helen saç modeli modeli ben çok beğendiim..evlencek olan melişlerim bir de siz bakın beğenebilcekmisiniz??
  4. Tesettürlü gelin başı modelleri

Tesettürlü gelin başı modelleri

2010 tesettürlü gelin başı modelleri tesettürlü gelin başı modelleri 2010 modern tesettür 2010 yılının tesettürlü gelin başları oldukça şık modellerle karşımıza çıkıyor.Oldukça modern bir biçimde süslenmiş gelin başlarıyla sizlerde o güzel ve özel gününüzde tüm gözlerin odağı olacaksınız. Modellerde özellikle çiçeklere süslemede çok fazla yer verilmesi hemen göze çarpıyor.Ama gerçekten bu...
  5. 2012 Gelin Başı Modelleri

2012 Gelin Başı Modelleri

Kızlar sonunda bende evleniyorum :D sizden 2012 Gelin Başı Modelleri önerileri bekliyorum

Sayfayı Paylaş