gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Buketi Damat Çiçeği Kombinleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gelin buketleri, çiçekleri, damat çiçekleri, modelleri, kombinleri, uyumu hakkında bilgiler
    Bazen küçük ayrıntılar çok büyük şıklıklar yaratabiliyor kızlar...Gelin buketleriyle kombin oluşturulan damat çiçekleride düğün gününüze ayrı bir şıklık getiriyor...

Gelin buketi ve onlarla uyumlu damat çiçekleri...

2. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi sacma gelicek size ama böyle kombine edildigini bilmiyordum :S

Gelin Buketi Damat Çiçeği Kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin -damat

gelin -damat

Düğünden önce: Damat: Nihayet, çok uzun zaman bekledim bu anı.. Gelin: Gıtmemi istermisin? Damat: Hayır? Nereden çıkardın şimdi bunu? Bunu düşünmek bile istemiyorum. Gelin: Beni seviyormusun? Damat: Elbette, günün her anında. Gelin: Beni hiç aldattınmı? Damat: Hayır! Asla! Bunu neden sordun? Gelin: Beni öpmek istermisin? Damat: Evet, fırsatım olduğu her anda. Gelin: Beni hiç dövermisin? Damat:...
  2. Gelin Buketlerimiz gelinciklere gelsin

Gelin Buketlerimiz gelinciklere gelsin

Gelin Buketleri Gelin buketi, gelinde olması gereken önemli şeylerden biridir Meleklerim.. :) Aşağıda çok güzel gelin buketleri var. Eminim herkesin beğendiği bir tane gelin buketi çıkacaktır yupis
  3. Renkli Gelin Ayakkabısı ve Gelin Buketi Kombinleri

Renkli Gelin Ayakkabısı ve Gelin Buketi Kombinleri

Renkli Gelin Ayakkabısı ve Gelin Buketi Kombinleri, gelin ayakkabıları, gelin ayakkbısı, renkli gelin ayakkabıları, 2011 gelin ayakkabıları, gelin buketleri, gelin çiçekleri, gelin ayakkabısı ve gelin buketi kombinleri, gelin, Kızlar gelin ayakkabıları artık sadece beyaz değil alışılmışın dışında rengarek...Özellikle yaz gelinlerinin rahatlıkla kullanabileceği rengarenk gelin...
  4. Gelin Çiçek Buketleri yeni

Gelin Çiçek Buketleri yeni

Gelin Buketleri Gelin Çiçek Buketleri Tıpkı gelinlik seçimi gibi çok önemlidir gelin buketleride, hatta bir çok inanışa göre, gelinin attığı o muhteşem vbuketi kaapn, kısa bir zaman sonra evlenir vs vs... :) Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda yeni ve çok hoş gelin buketi modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sayfayı Paylaş