gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Damadın dans görüntüleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

gelin ve damat dans oyunları gelinle damat dans görüntüleri
    Düğünlerin olmassa olmazı romantik,gözgöze yapılan ilk dans işte bu hoş gürüntüler bize o anları yaşatacak.Evli meleklerde eskileri hatırlayacak.Benim hayallerim yok olmuş olsada herkesin gönlündeki evlilik nasip olsun.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin hayali büyük ihtimal bu ...

Gelin Damadın dans görüntüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damadı Öpebilirsin

Damadı Öpebilirsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  3. Baba Damadını Yaraladı,Kızını Öldürdü

Baba Damadını Yaraladı,Kızını Öldürdü

BABA, EV SATIŞI YÜZÜNDEN DAMADINI YARALADI, KIZINI DA ÖLDÜRDÜ Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesinde Bir Kişi, Ev Yüzünden Tartıştığı Damadını Yaraladı, Kızını da Öldürdü. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde bir kişi, ev yüzünden tartıştığı damadını yaraladı, kızını da öldürdü. Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 30 yıldır yurt dışında yaşayan Mustafa...
  4. Bereket Getirmesi İçin Gelin Damadın Üstüne Ne Atılır ?

Bereket Getirmesi İçin Gelin Damadın Üstüne Ne Atılır ?

düğün adetleri düğünlerde pirinç düğün adetleri nelerdir Düğünlerde ki adetler her yöreye göre değişir melekler :) Kız isteme, nişan, kına gecesi, düğün derken değişik göreneklerle düğünler yapılır. Her biri ayrı bir tat ve heyecan veren bu geleneklerden biri de gelin damadın başından aşağı bereket getirmesi için atılan şeylerdir. Genelde gelin ve damadın başından aşağı pirinç atılır....
  5. eskiden düğün ve nişan davetiyelerinde gelin ve damadın yakını olarak kim yazılırdı

eskiden düğün ve nişan davetiyelerinde gelin ve damadın yakını olarak kim yazılırdı

Eski düğünlerde düğün ve nişan davetyelerinde gelin ve damadın yakını olarak kim yazılırdı çeşitli yazılar okudum bu konuyla ilgili kesin bilgi nedir acaba

Sayfayı Paylaş