gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Eldiven Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gelin eldiven modelleri gelin eldivenleri eldiveni modelleri gelinlik eldiven eldiveni Gelinliğiniz kolsuz veya kısa kolluysa kolunuz daha hoş görünsün diye eldiven kullanabilirsiniz sevgili melekler...Sizler için seçtiğim şık gelin eldiven modelleri huzurlarınızda :tik:

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben eldiven takarsam biraz uzun ve parmaklarım kapalı olacak şekilde bi eldiven seçerdim. Daha hoş buluyorum. Teşekkürler :)

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

bu cok hosmus, sade oldugu icin tercihim böyle olur kesin, cünkü gelinlikte yeterince incik boncuk, kabariklik olur herhalde :D:D:D:D

tskler paylasim icin :)

4. 18naz18

18naz18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğin iicn teskkrler cok beendim

Gelin Eldiven Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eldiven modelleri!!!

eldiven modelleri!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Eldiven Modelleri

Eldiven Modelleri

eldiven modelleri iş eldiven modelleri uzun örnekleri modeli ELDİVENLERE BAKMADAN ÖRMEYİN SİZLERE NETTEN BULDUĞUM ELDİVEN ÖRNEKLERİ. BUNLARA BAKARSANIZ EMİNİM Kİ SİZDE BİR TANE BAŞLAYACAKSINIZ. BEN HEPSİNE BAYILDIM. ÇOCUKLAR İÇİN HARİKA BİR MODEL. BU KADAR MİNİĞİNİ ÖREBİLİRMİSİNİZ. SANIRIM İĞNE İLE ÖRÜLMÜŞ, BU KADAR İNCE ŞİŞ YOK ÇÜNKÜ. EVDEKİ ARTMIŞ İPLERİ DEĞERLENDİRİP SİZDE...
  3. 2010 parmaksız eldiven modelleri

2010 parmaksız eldiven modelleri

parmaksız eldiven modelleri parmaksız eldiven modeli örnekleri 2010 modelleri deri Parmaksız eldiven trendi her kış olduğu gibi bu kış da revaçta:)Herkeste mutlaka bir çift olmalı diyorum.Meleklerim yoksa sizin yok mu o zaman bu modellere bir gözatın derim:ehi: Buna bayıldım yaa çok harikaa:deli: Avril lavigne'nin eldivenlerii harika mutlaka almalıyım bir...
  4. Meleklerimize Gelin Eldiven Modelleri 2012

Meleklerimize Gelin Eldiven Modelleri 2012

gelin eldiven modelleri 2012 gelin eldivenleri gelin eldiveni Kısa kollu, kolsuz ya da straplez gelinliklerde eldiven kullanımı ayrı bir hava verir. Bu eldivenler, dantel ve saten olabildikleri gibi bilekte ya da dirsekte biten modelleri de vardır. Elbette ki bakımlı eller, ojeli tırnaklar da hoş durur ama gelinlikte kullanılan eldivenler bana hep prensesleri hatırlatır melekler :) Siz de...

Sayfayı Paylaş