gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

gelin gelin...gelin başına gelin:)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

gelin gelin...gelin başına gelin:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gel

gel

2. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...
  3. gelin başı

gelin başı

duvak nasıl takılır gelin duvağı nasıl takılır melişlerim hepimiz biliyoruzki düünlerde tüsettürler farklı şekılde baglanır süslenir.işde bunlarda onlardan bır kaçı.umarım begenirsiniz.buyrunuz...
  4. Gelin başları

Gelin başları

gelin saçları 2011 Evet kızlar daha aklınızda gelin başı olarak model yoksa bunlar size yardımcı olabilir hadi bakalım begencenizmi acaba :hıms:
  5. Gelin:)))

Gelin:)))

komik sözler,komik fıkralar,komik yazılar,fıkra,fıkralar,gelin kaynana fıkraları Ailenin yeni gelini hiç iş yapmazmış. Bir gün yemekten sonra gelin...in kayınvalidesi ve kayınbabası evi süpürmek üzere süpürgeyi alırlar. Maksat gelini uyandırmaktır... Kayınpeder ile kayınvalide başlar tartışmaya; ... - O, `Ben süpüreceğim.` Diğeri; `Ben süpüreceğim.` diye... Nihayet gelin beklenen müdahaleyi...

Sayfayı Paylaş