gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Hanımlara Saç Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelinlik saç modelleri maşalı gelin saç modelleri 2011 gelin saçı, modelleri, maşalı modeller, kıvırcık gelin saçları, yapılmış hali, resimlerini burada bulabilirsiniz

Gelin olmak her genç kızın hayalidir, düğününüzde ilk göze çarpan elbette saç modelleriniz olacaktır. Düğününüzde çok şık olmak istiyorsanız 2010 gelin saç modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

OznurGktas bunu beğendi.
  2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ikisi de çok hoş bence

Gelin Hanımlara Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu gelin topuzu modelleri topuz saç modelleri topuz gelinlik
  2. 2010 Gelin Saçı Modelleri

2010 Gelin Saçı Modelleri

2010 gelin saçı modelleri salık saç modelleri 2010 gelin saç saçı sa Sevgili meleklerim bu sene gelin saç modelinde harika bir fikir olarak iki adet tüy kullanılmış. Ayrıca tüyle kullanışlı boncuklu takılarla da süslenmiş. Ayrıca giyim ve saçı tamamlamak için kullanılan küpeler de tam bir uyum ve mükemmellik sağlayarak tam bir uyum içinde mükemmel bir gelin saçı ortaya çıkmış. Eğer sizde...
  3. Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Kızlar "Evet" demenize çok az mı kaldı... O zaman hemen saç modellerine bakın... ve kuaförünüze gidin...mutlaka deneyin istediğiniz modeli...Sonra pişman olmayın meleklerim..Çünkü düğünden sonra sadece fotoğraflar kalıyor...
  4. Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Taç modelleri eskiden beri gelin saçı modellerin de oldukça şık bir aksesuar olarak yer almıştır. Günümüz de bazı gelin adayları tarafından taç modelleri demode bulunsa da ben yine de taç modellerini gelin saçlarına çok yakıştırıyorum. Saç modelinin görsel şıklığını ön plana çıkaran taç modelleri saçlara farklı şekiller de uygulanıyor. İster sıkı bir topuz olsun isterseniz dalgalı açık bir...

Sayfayı Paylaş