gebe
  1. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

gelin kaynana :)))

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında sky35 tarafından paylaşıldı.

Gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana: > > > >Gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak ;
    > >anlayalim demis;
    > >
    > >Gelin de;-tabi anne konusalim demis;
    > >
    > >Kaynana baslamis anlatmaya;
    > >
    > >-Aman kizim benim 3 halim vardir dikkat et. sagima gül takmissam,
    > >;neseli;olurum her yola gelirim.
    > >Kulagimin arkasina gül takmissam, havamda olmam çok;israrci olma.
    > >
    > >Eger ki yakama yada kulagima gül takmamissam, sakin ;etrafimda dolasma
    >çok
    > >sinirli olurum;
    > >
    > >Gelin, kaynana lafini bitirince girmis lafa;-amaaaan anne benim öyle 3-5
    > >halim falan yoktur.
    > >
    > > Bacak bacak üstüne ;atarim; sigarami yakarim, sen gülünü KIÇINA da
    >taksan
    > > ;ben keyfime bakarim

gelin kaynana :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin-kaynana:)

gelin-kaynana:)

Gelin kaynana karşı karşıya oturmuşlar, kaynana "gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak anlayalım" demiş. Gelin: - Tabii anne, konuşalım. Kaynana "aman kızım, benim üç halim vardır, dikkat et" demiş: - Saçıma gül takmışsam; neşeli olurum. Her yola gelirim. Kulağımın arkasına gül takmışsam havamda olmam. Çok ısrarcı olma. Eğer ki yakama gül...
  2. gelin-kaynana

gelin-kaynana

Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı olan gelin Kaynanaya hırlamaz Gelin: Ey varvara varvara Ayva doldur...
  3. gelin kaynana

gelin kaynana

gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konusarak anlayalim demis. gelinde ; - tabi anne konusalim demis. kaynana baslamis anlatmaya. - aman kizim benim üç halim vardir dikkat et. saçima gül takmissam;neseli olurum. her yola gelirim. Kulagimin arkasina gül takmissam havamda olmam. çok israrci olma....
  4. kaynana gelin atışması

kaynana gelin atışması

kaynana gelin atışmaları kaynana gelin atışması Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı olan gelin Kaynanaya hırlamaz...
  5. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....

Sayfayı Paylaş