gebe
  1. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gelin-kaynana

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında gecenin_hüznü tarafından paylaşıldı.

Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene
    Ben kadar taş düşe
    Kaynana senin tepene

Kaynana:
    Gelin seni oyarım
    Sen hizmetçi ben hanım
    Seni evden kovarım

Gelin:
    Balon gibi Kaynana
    Çıkmış spor yapmaya
    Koymayın sakın helvaya
    Şişmanlıktan patlıya

Kaynana:
    Kartal sinek avlamaz
    Köpek kuşa havlamaz
    Aklı olan gelin
    Kaynanaya hırlamaz

Gelin:
    Ey varvara varvara
    Ayva doldur şalvara
    Azmış dişlek kaynana
    Tırmanıyor düz duvara

Kaynana:
    Ben yaylada kışlarım
    Türlü nakış işlerim
    Pis gelini görünce
    Dayanamam dişlerim

Gelin:
    Kaynanamın kelini
    Gelin verir yemini
    Dırdır etme kaynana
    Akrep soksun dilini

Kaynana:
    Gelini sevmeli
    Ayda bir görmeli
    Gördün mü sövmeli
    Azınca dövmeli

gelin-kaynana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin-kaynana:)

gelin-kaynana:)

Gelin kaynana karşı karşıya oturmuşlar, kaynana "gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak anlayalım" demiş. Gelin: - Tabii anne, konuşalım. Kaynana "aman kızım, benim üç halim vardır, dikkat et" demiş: - Saçıma gül takmışsam; neşeli olurum. Her yola gelirim. Kulağımın arkasına gül takmışsam havamda olmam. Çok ısrarcı olma. Eğer ki yakama gül...
  2. gelin kaynana

gelin kaynana

gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konusarak anlayalim demis. gelinde ; - tabi anne konusalim demis. kaynana baslamis anlatmaya. - aman kizim benim üç halim vardir dikkat et. saçima gül takmissam;neseli olurum. her yola gelirim. Kulagimin arkasina gül takmissam havamda olmam. çok israrci olma....
  3. gelin kaynana :)))

gelin kaynana :)))

Gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana: > > > >Gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak ; > >anlayalim demis; > > > >Gelin de;-tabi anne konusalim demis; > > > >Kaynana baslamis anlatmaya; > > > >-Aman kizim benim 3 halim vardir dikkat et. sagima gül takmissam, > >;neseli;olurum her yola gelirim....
  4. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....
  5. Gelin kaynana atışması

Gelin kaynana atışması

damat kaynana atışması gelin kaynana atışması kız erkek gelin ile Meleklerimin kabusu gene kendi cinsinden olan kaynanalar... Atalarımız çok dgru solemiş.. Kadının en büyük düşmanı yine kadındır... Bir kadın aldatılıgında gene bir kadın tarafından darbe yemiş oluyor... evliliklerini kabusa çeviren ve genelde kendide darbe yemisse bile o gunleri unutup geline eziyet yapan yine hem cinsimizz...

Sayfayı Paylaş