gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

gelin keseleri....

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

gelin keseleri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lavanta keseleri

lavanta keseleri

Lavanta keseleri Lavanta keseleri tazelik verir ve böcekleri uzaklaştırır. Küçük lavanta kesecikleri hazırlayabilirsiniz. Lavantaları kuruttuktan sonra küçük keselere doldurun. Minik bir kumaş parçasının üç tarafını dikin. Terse çevirip lavantaları doldurarak ağzını bağlayın. Üzerine minik motifler ya da kumaş çiçeklerdikebilirsiniz.
  2. Gelin Keseleri

Gelin Keseleri

gelinlik keseleri Biliyorsunuz meleklerim artık gelinliklerle birlikte kese de alınıyor...Gelin keseleri hem hem şık duruyor hemde düğünde takılan takıları kesenin içine koyuyorsunuz...Benim gelinliğimle birlikte mutlaka bir tanede gelin kesem olmalı diyorsanız bu gelin kesesi modellerine bakmalısınız arkadaşlarım :tik:
  3. kına keseleri

kına keseleri

kına keseleri modelleri kına keseleri kina en güzel farklı kızlar birbirinden güzel kına keseleri buyrun
  4. Öksürüğü Kesen Bitkiler Hangileridir ?

Öksürüğü Kesen Bitkiler Hangileridir ?

Öksürük Kesici Bitkiler Öksürük Kesen Bitkiler Bazen bir tutar öksürük, nefes dahi aldırmaz insana melekler, bilirsiniz. Köpek öksürüğü de denilen inatçı öksürük en çok ta yattığımızda başlar. Bu durumlarda yararlanabileceğimiz bazı şifalı bitkiler var melekler :) Öksürük Kesici Bitkiler Ardıç taze meyvelerinin ezilmesi ile elde edilen şurup öksürüğe çok iyi gelir. Böğürtlen...
  5. bebek kesem küçük korkuyorum ...

bebek kesem küçük korkuyorum ...

meraba ... sizlere bi sorum olacak. bugün doktora gittim. 8hafta 2 günlük hamile olduğumu öğrendim. doktorum kesenin biraz küçük olduğunu ve kalp atışının başladığını söyledi. 10 gün sonra tekrar gelmemizi istedi. korkuyorum hepinizin dualarını bekliyorum .:d040:

Sayfayı Paylaş