gebe
?

Siz böyle olsaydı ne yapardınız

1. AYRILIRDIM

100,0%
  2. AFFEDERDİM

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Ayşeee123

Ayşeee123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Lütfen :)

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında Ayşeee123 tarafından paylaşıldı.

Melekler burasıda küçüklerde var büyüklerde.Ben büyüğüm biraz herhalde.Ne ise ben nişanlıyım fakat başk bir kızlar gördüm kız böyle nasl diyim biraz fazla açık saçıktı kol kola gierimişler gülüşüyorlar kız zaten afedersiniz hatlarını aşırı bellli eden elbise iymiş şimddi ayrılıyım mı bilemedİM.Ailem yaşlı onları üzmek istemedim.Zaten ne yppacağımnı bilmiyorum forumuda bu için aldım.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi ayşe burada yaptığın şeyi ayrılıdrım ya da affederdim olmaz da başka bir seçenek daha var. Konuşurdum. Yani bi konuş kimdi o kız nedir neyin nesidir bakalım ne açıklama yapacak sana.
    Yaptığı açıklamaya göre yapacağın şeyin en iyisini sen bilirsin. Eğer tatmin edici bulmazsan nişanlının açıklamalarını kendi başına karar ver me. Ayrılsan bile durumu ailene aksettirip durum bundan bundan ibaret diye görüşlerini al.

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ayşe bir şey anladıysam arap olayım :S Nişanlısın, orda açık giyinen kızlar var, ailen yaşlı ve ayrılayım mı diyorsun :S

Biraz daha sakince açık açık anlatsan da yorum yapsak :S

Gelin Lütfen :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gel

gel

2. lütfen....!!!

lütfen....!!!

benim neden ismim üye listesine kayıtlııı değiillll..baktıım yokk..yardımcı olabilirmisiniz...
  3. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...
  4. Yapmam dediğimi yaptım,Olmaz ,saçmalık dediklerim başıma geldi yardım edin lütfen:(

Yapmam dediğimi yaptım,Olmaz ,saçmalık dediklerim başıma geldi yardım edin lütfen:(

Merhabalar;Öncelikle yeni üye olduğumu belirtmeliyim. İtiraf konusuna gelince offfff nasıl yazıyorum nasıl yapıyorum hala aklım almıyor. Yani önyargılardan sıyrılarak cevaplar istiyorum sizlerden mümkünse Ben başıma bu olay 3 ay önce geldi.İşyerimde beni bir kişiile görüşmek için birbaşka yere gönderdiler. Fakat bu kişinin sekreteri orda olmadığını ve kartını verebileceğini söyledi.Bu iş bizim...
  5. Modern Gelin Saç Modelleri 2012 trendlerini paylaşın lütfen

Modern Gelin Saç Modelleri 2012 trendlerini paylaşın lütfen

Merhaba bu yıl içinde evleniyorum ama hangi ay olacağını belirlemedik daha ama yakın zamanlarda olacağı kesin sizden de şimdiden Modern Gelin Saç Modelleri 2012 trendlerinden örnekler sunmanızı rica ediyorum lütfen benim için modern ve güzel gelinlik modelleri paylaşın.

Sayfayı Paylaş