gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Makyaj modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

gelin makyajı 2012 makyaj modelleri gelin makyaj resimleri gelin makyajı nasıl olmalıdır hepsi ve daha fazlası için yazımıza buyrun arkadaşlar Ahhh bu düğün telaşları yokmu inasanın en heyecanlı en güzel anlarıdır. yok gelinliğimdi yok saçımdı makyajımdı evimdi hp tatlı bir telaş içinde oluruz. En güzel Gelin ben olmalıyım dercesine o gecenin en özel en güzel olması için elimizden geleni yapar ederiz.Best Seller Gelinlik modelleri evlenecek kızları büyüleyecek derece özel ve güzeller. Bu yazımızda sizlere Gelin Makyaj modellerinden örnekler sunuyoruz melekler.
    yok abartılı oldu denmemeli bence tamam abartmamak gerekir ama yinede çok özen göstermek lazım nede olsa herşeyin fazlası zarardır öyle değil mi?

2. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    sanki biraz abartılı bu makyajlar

3. ask hırsızı

ask hırsızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Gelin Makyaj modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin makyajları

Gelin makyajları

gelin makyajları gelin makyajlari gelın makyajları en güzel Gelinliğiniz, ayakkabınız herşeyiniz hazırmı ama aklınızda gelin makyajımı yok alın size birkaç örnek ben bunları görünce nikahmı tazelesem diye düşündüm hahaha
  2. Gelin makyajı

Gelin makyajı

gelin makyajı Evlenecek olan meleklere değerli bilgiler topladım.Hadi kızlar buyurun makyajınızı nasıl yapacağınıza karar verelim. Nişanlı meleklerim bu konu tam sizlik :D:D GELİN MAKYAJI Gelin makyajını hem gelinliğine hem yüz tipine hem de mevsime göre seçmelidir... Dayanıklı olsun, fotoğraflarda parlamasın düşüncesiyle yapılan ağır ve yüzü bir tabaka gibi kaplayan makyaj, gelinin...
  3. Hint gelin makyajı modelleri

Hint gelin makyajı modelleri

gelin makyajı hindli gelinlerin makyajı gelinlere özel makyajlar konumuzda.Gelin makyajı için bazı bayanlar sade , açık renkler seçerken bazıları da daha koyu dikkat çeken renkleri seçiyor.Ben gözlerde koyu rengi daha çok seviyorum :)Her ülkenin kendine özgü gelinlik ve makyaj modelleri var,en çok dikkat çekense giydikleri farklı gelinlik modelleri ve taktıkları takılarla hint gelinleri.Hint...
  4. 2012 Gelin Makyajı Modelleri Rengarenk

2012 Gelin Makyajı Modelleri Rengarenk

2012 gelin makyajı trendleri gelin makyajı 2012 Gelinlik seçimi yapılırken çok fazla abartı tercih edilmez melekler :) Çünkü gelinlik saflığı, sadeliği, masumiyeti simgeler. Buna uygun olarak ta genelde sade gelin makyajı yapılması istenir. Ancak bu yılın trendleri gelinleri bu kalıplardan çıkarır nitelikte. Zaten ünlü modacıların kreasyonlarında ki renkli gelinlikler de bunun bir...
  5. 2013 Yeni Gelin Makyajı Modelleri

2013 Yeni Gelin Makyajı Modelleri

Bu yazı 2013 gelin makyajı modelleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Hayatınızın dönüm noktası olan evlendiğiniz gün en güzel gelin olmak istemeniz gayet normal. Hatta o güne özel hazırlıklar bazen aylar öncesinden başlar ve titizlilikle arayışlara gidilir. Bir gelin adayının şıklığı, gelinlik seçiminden,saç modeli ve makyajına kadar bir bütün olarak ele alınır. Gelin makyajı çok önemli...

Sayfayı Paylaş