gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gelin makyajı ile ilgili neler önerirsiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam. Ben bu yaz inşaallah gelinlik giyeceğim,evleniyorum.Yalnız gelin makyajı konusunda çekincelerim var. Ağır ve aşırı makyaj istemiyorum.Öte yandan güzel olmak ta istiyorum.Tecrübeli hanımlar neler tavsiye edersiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Soğuk havalarda terlemeye karşı daha az tedbir alabilirsiniz. Ama yaz gelini iseniz mat fondöten ve mat pudralar kullanmanız gerekir.Bu sezon İstediğiniz kadar koyu göz makyajları yapabilirsiniz. Sırf siyah ve hafif kahve ile gölgelendirmiş bir göz makyajı ideal. Tabiki makyaj teknikleri ni kullanarak bunu yapmak gerekli.
    Elmacık kemiklerinizi iyice ortaya çıkarabilirsiniz, belirgin olmasından çekinmeyin.Yalnız Göz makyajıyla doğru orantılı olmasına dikkat edin.Dudak Makyajı Yaptığınız göz makyajıyla uyumu bozmadan.Koyu göz makyajında nötr dudak makyajı Hafif göz makyajlarında daha belirgin dudaklar olabilir. Örneğin bordo ruj.Biraz fazla mı iddialı diye düşünürseniz eğer tercih size kalmış.Dudak makyajının koyu olmasından çok hoşlanmayanlar için o zaman tercih iyi bir göz makyajı olmalı.

gelin makyajı ile ilgili neler önerirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kekemelik ile İlgili Neler Yapılabilir?

Kekemelik ile İlgili Neler Yapılabilir?

2-6 yaş arasındaki çocuklar genellikle sözcük ve cümleleri tekrarlarlar. Konuşmalarında "ımm, şeyyy, eeee..." sıkça kullanılır. Bu, normal "akıcı olmayan konuşma" olarak adlandırılır. Eğer bu dönemde çocuğun konuşmayı öğrenmeyi sürdürdüğünü, yepyeni sözcüklerle karşılaştığını, bu sözcükleri cümlede yerli yerine oturtmak için çabaladığını, konuşma ile ilgili kaslarının...
  2. tırnak saramasına karşı ne önerirsiniz

tırnak saramasına karşı ne önerirsiniz

tırnaklarım sarımsı ve o kadar bakım yapıyorum bir türlü düzelmiyor. ben zeytinyağ ve limonda kullandım ama fayda etmedi. önerisi olan varsa sevinirim şekerler
  3. Makyaj Temizleme İle İlgili 10 İpucu

Makyaj Temizleme İle İlgili 10 İpucu

Makyaj Temizleme Makyaj Temizleme İle İlgili İpuçları Makyaj temizleme olayını basit görüyorsanız bunu sakın hafife almayın...Ve özellikle yatarken makyajınızı temizlemeden uyumamanızı öneririm...Ayrıca aşağıda vereceğim 10 öneri ile makyaj temizleme ile ilgili eksik bildiklerinizi tamamlarsınız....Kolayca makyaj temizlemek için Makyaj Temizleme İle İlgili 10 İpucu İşte makyaj...
  4. 2013 Kış Makyajı Makyaj Trendleri İle İlgili Bilgiler

2013 Kış Makyajı Makyaj Trendleri İle İlgili Bilgiler

2013 makyaj trendleri 2013 makyaj modası Yaz mevsimine henüz girdik melekler ancak tabi ki modacılar bizden çok ilerde hareket ediyor. Biz 2012 yaz makyaj trendleri neymiş ancak öğrenip uygularken 2013 makyaj trendleri belli oldu bile. Makyak artistlerinin yaptıkları açıklamalara göre 2013 kışı siyahın egemenliği altında geçecekmiş. Yazımızın devamında 2013 makyaj modası ile ilgili tüm...
  5. Peygamber Efendimizin Aşk İle İlgili Sözleri Tüm Din Kardeşlerimize gelsin

Peygamber Efendimizin Aşk İle İlgili Sözleri Tüm Din Kardeşlerimize gelsin

Peygamber Efendimizin Sevgi İle İlgili Sözleri Peygamber Efendimizin Aşk Hakkındaki Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere dünhttp://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/225926-peygamber-efendimizin-sarik-kislik-abasi-ve-asasi-resimleri-ve-hakkinda-bilgiler.html aktarmıştık. Şimdi de tüm din kardeşlerimiz için Peygamber Efendimizin aşk hakkında söylediği sözleri paylaşıyor ve...

Sayfayı Paylaş