gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Makyajı Resimleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gelin makyajı resimleri gelin makyajı örnekleri makyajları makyaji Herşey tamam ama gelin makyajınız nasıl olacak karar veremediniz mi size fikir olsun diye birkaç makyaj örneği :)

Gelin Makyajı Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin makyajı

gelin makyajı

gelin makyajı ankara ankara gelin makyajı Bu yıl gelinler kozmetikteki trendleri takip ediyorlar. Bembeyaz gelinlikleri yılın moda renkleri beyaz ve pembe tamamlıyor. Gelinlere, hafif renklerle sade ve güzel bir görüntü veriliyor. Gelin makyajında da önemli olan gelini zarif, masum ve neredeyse makyajsız gösterebilmektir. Bundan dolayı gelin makyajı son derece natürel olmalı, sadece...
  2. Gelin Makyajı

Gelin Makyajı

Gelin Makyajı Fondöten Kapatıcıyla (concealer) fondöten, pürüzsüz ve homojen bir cilt görünümü için gereklidir. Beyaz bir kıyafet giyeceğinizden, kapatıcı tonunu fazla açık seçmeyin, yoksa yüzünüz silikleşebilir. Doğal bir sıcaklık için, ten renginize uyumlu sarı tonlarında fondöten ve pudra seçin. Düşük yakalı bir gelinlik giyecekseniz, boynunuza da pudra ve allık uygulamayı unutmayın....
  3. Gelin makyajları

Gelin makyajları

gelin makyajları gelin makyajlari gelın makyajları en güzel Gelinliğiniz, ayakkabınız herşeyiniz hazırmı ama aklınızda gelin makyajımı yok alın size birkaç örnek ben bunları görünce nikahmı tazelesem diye düşündüm hahaha
  4. Gelin makyajı

Gelin makyajı

gelin makyajı Evlenecek olan meleklere değerli bilgiler topladım.Hadi kızlar buyurun makyajınızı nasıl yapacağınıza karar verelim. Nişanlı meleklerim bu konu tam sizlik :D:D GELİN MAKYAJI Gelin makyajını hem gelinliğine hem yüz tipine hem de mevsime göre seçmelidir... Dayanıklı olsun, fotoğraflarda parlamasın düşüncesiyle yapılan ağır ve yüzü bir tabaka gibi kaplayan makyaj, gelinin...
  5. 2016 Gelin Makyajı Trendleri

2016 Gelin Makyajı Trendleri

Her bayanın gerek günlük gerek özel günler de makyaj yapmışlığı mutlaka vardır. Özel günler de yapılan makyaj diğer günlük günlere göre daha belirgin ve dikkat çekicidir. Makyaj eğer sizin özel gününüz için yapılacaksa ve siz de bir gelin adayı iseniz o zaman tüm gelin adayları gibi siz de kusursuz bir gelin olmak için ince eleyerek sık dokursunuz. Şimdi ki gelin adayları bana göre oldukça...

Sayfayı Paylaş