gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gelin Makyajında Canlı Renkler istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gelin Makyajında Canlı Renkler paylaşır mısınız ben bir ay sonra evleniyorum ama gelin makyajım da canlı renkler kullanmak istiyorum, mat ve donuk sevmiyorum. Lütfen benimle Gelin Makyajında Canlı Renkler örneklerini paylaşın hanımlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gelin Makyajında Canlı Renkler istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ev aksesuarlarında canlı renkler

ev aksesuarlarında canlı renkler

birazda renkli olalım degil mi mesela bir vazo yada kase abajur cıvıl cıvıl bir ortam yaratmak küçük bir degişiklikle mümkün işte örnekleri................
  2. Canlı renk kartelası

Canlı renk kartelası

Kızlar bana metalik pembe gül pembesi tonları ve metalik pembe tonlarına ait renk kartelası lazım geliyor bana yardımcı olabilecek arkadaşıma şimdiden teşekkür ediyorum. En kısa zamanda sitenize üye de olacağım. Beren Battal.
  3. Gelinlere özel 2012 Gelin Makyajında Trend Canlı Renkler

Gelinlere özel 2012 Gelin Makyajında Trend Canlı Renkler

2012 gelin makyajı modası 2012 Gelin Makyajında Trend Canlı Renkler Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda 2012 yılında dünya evine girecek olanlar için 2012 gelin makyajı renk modası hakkında sizlere tüyolar veriyor ve 2012 gelin modası konularımız arasına bir yenisini daha ekliyoruz. Her genç kızın hayalidir güzel bir düğün.Hayatının bu en önemli gününde bütün kadınlar çok güzel...
  4. 2012 türbanlı gelin başı modelleri istiyorum sizden

2012 türbanlı gelin başı modelleri istiyorum sizden

Kızlar ağustosun 25 de evleniyorum gelinliğimi felan seçtim kuaför de buldum ama gelinbaşında hala karar veremedim bu arada ben türbanlı bir bayanım sizden de bu konuda bana yardımcı olmanızı ve 2012 türbanlı gelin başı modelleri sunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş