gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Patiği örneği

Konu, 'Çöplük' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gelin Patiği örneği

çok hoşmuş yapılışıda var denemek lazım:)
    saol canım emeğine sağlık

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

öresim geldi birden zaten çok özledim örgü örmeyi bide hoş duruyo teşekkürler bitanem

4. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

oceancım harikasın valla modeli vermişsin tarifindende bizi mahrum bırakmamışsın çok saol hemen anneme başlatıcağım..:)

Gelin Patiği örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Patiği

Gelin Patiği

Gelin Patiği 4 zincir çekilip kapatılır. Birinci sırada her yuvaya çift batarak sık iğne yapılır. İkinci sırada her yuvaya çift batarak ikili trabzan yapılır. Üçüncü sırada bir çift bir tek batarak sık iğne yapılır. 10.sıraya kadar her ilmeğe tek batarak sık iğne yapılır.(Ayağın genişliğine göre ölçü azaltılır veya çoğaltılır.) 11.sırada ayağın üst...
  2. mavi çiçekli patik örneği

mavi çiçekli patik örneği

son moda patik örnekleri çiçekli patik örnekleri örneği yazıları çiçekli modelleri örneği dilediğiniz renkde örebileceğiniz ve bebeklerinizin ayağında çiçek açmış havası veren şık ve şirin bebek patik örneği buyrun melekler :):) 4
  3. Minik meleklerimize patik örnekleri

Minik meleklerimize patik örnekleri

bebek patikleri bebek patik örnekleri bebek patik modelleri.Nasılda sevimlidirler dimi minicik elleri ve ayaklarıyla küçücük bi gülümsemeleri nasılda mutlu eder bizleri hastalıklarıyla hasta mutlukularıyla mutlu oluruz bende bebişlerimiz hasta olmasın diye patik madelleri paylaşmak istedim sizlerle soğuklarda sıcacık giysinler diye minik meleklerimize patik örnekleri burda melekler...
  4. patik örnekleri yeni

patik örnekleri yeni

patik örnekleri yeni merhaba patik ören bir ablanız olarak sizden yeni ve güzel patik modelleri istiyorum bacılar:)
  5. Simli İpten Patik Örnekleri

Simli İpten Patik Örnekleri

Simli İpten Patik Örnekleri arıyorum da acaba dedim sizden yeni ve daha şık Simli İpten Patik modelleri çıkar mı :)

Sayfayı Paylaş