gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Patiği

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gelin Patiği [​IMG] 4 zincir çekilip kapatılır.

Birinci sırada her yuvaya çift batarak sık iğne yapılır.

İkinci sırada her yuvaya çift batarak ikili trabzan yapılır.

Üçüncü sırada bir çift bir tek batarak sık iğne yapılır.

10.sıraya kadar her ilmeğe tek batarak sık iğne yapılır.(Ayağın genişliğine göre ölçü azaltılır veya çoğaltılır.)

11.sırada ayağın üst bölümüne gelen kısıma,aralara iki z incir çekerek ikili trabzanla 5 tane kafes örülür.
    Ayağın altına gelen kısımda her ilmeğe tek batarak ikili trabzan yapılır.
    Bu sıradan sonra her ilmeğe tek,zincir üstüne üç tane sık iğne yaparak 6 sıra örülür.

Her üst sıraya çıkarken bir zincir çekilir.

Ayağın üstüne gelen bölümde oniki ilmek bırakılır, geri kalanı 20 sıra sık iğne yapılır.

Örülen parça ikiye katlanıp üst kısmından tığla sık iğne yaparak birleştirilir.

Üst çevreye bir sıra sık iğne yapılır.Sonra araya iki z incir çekerek ikili trabzanla 27 tane kafes yapılır.

Zincir üstlerine ikişer tane sık iğne yapılarak bir sıra örülür.
    Araya 3 zincir çekerek sık iğneyle sabitleyerek 22 tane kordon kafesleri örülür.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Gelin Patiği
    çok güzelmişşş canım.. emeğine sağlık

3. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok güzelmiş cnm

4. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

çok hoş renklide yapılır bu patik ben çok beğendim

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    çok hoş ve şık bişi emeğine sağlık canımmm şaşalı bişi

Gelin Patiği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Patiği örneği

Gelin Patiği örneği

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.
  3. Patikleri Görünce Bebek Yapasım Geldi..

Patikleri Görünce Bebek Yapasım Geldi..

bebek patik örnekleri ve yapılışı bebek patikleri yapılışı cocuk patikleri ve patıklerı Bebiş patikleri.. çok şirinler ya baksanıza:) Okadar hamiş meleğimiz yada yeni doğum yapmış annelerimiz var.. sizlere bakın.. Ben bu patikleri gördükten sonra şee etmeye karar verdim pasimm sen yardımcı ol bana şee konsuunda hahaha :) ya düşünsene o küççücük ayaklarına giycek bunları oyy yirim ben onları ya...
  4. Çeyizlik Beyaz Gelin Patikleri

Çeyizlik Beyaz Gelin Patikleri

Patik modelleri örgü dünyasının trend modellerinden oluşmaya devam ediyor. Her yaştan bebek, çocuk ve bayanlar tarafından kış ayların da çok kullanışlı bir model olan patikler çeyiz sandıklarının da demirbaş bir modeli olmaya devam ediyor. Şimdi ki konum da sizlere tam çeyizlik beyaz renkten oluşan gelin patik modellerini paylaşıyorum. Biz bayanlar olarak özellikle ayak bölgemizi kadın...

Sayfayı Paylaş