gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**gelın saç modellerı**

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

kına saç modelleri kına için saç modelleri gelın sac modellerı dügün sac modellari [​IMG] [​IMG]

2. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu model çok hoşuma gitti paylaşım için teşekkürler

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]hoş model hakkten:)

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında herşey hikaye yani her genç kızın ruyası ama en önemlisi gerçekten doğru insan

**gelın saç modellerı** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa saç modellerı

kısa saç modellerı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. saclarım

saclarım

selam melekler...ben palette il1 le sacımı actım üzerinede 2 kez loreal castingin bal köpüğü rengini sürdüm cok güzel oldu sacım dogal dalgalı oldugundan... ama saclarım yıprandı galiba eskısı gibi bakımlı degil cevredende farkediliyorr.saclarım yandı.ne yapmam gerekıyor caresı varmı fikri olanlar acil yardımm lütfenn
  3. saç

saç

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam
  4. Saçlarınızı Boyatırken Saçlarınızdan Olmayın !

Saçlarınızı Boyatırken Saçlarınızdan Olmayın !

saç boyatırken dikkat edilmesi gerekenler saç boyatırken nelere dikkat edilmeli Sevgili melekler, gerek saçların ağarmasından gerekse tamamen kişisel tercihlerden saçlarımızı boyatırız. Önemli olan moda olan renklerden ziyade tenimize uygun saç rengini tespit etmek ve onu uygulamaktır. Bu yazımzıda sizlere saç boyatırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bazı hatırlatmalarda bulunmak...

Sayfayı Paylaş