gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Sac Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

salık saçlı gelinler gelinlik sac duzumleri [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Gelin Sac Modelleri
    hepside uzun saçlı gelinler için gerçi şimdi postiş ve çıtçıtlar çıktı artık herşeyin çaresi var kısa saçlı gelinler üzülmesin:)emeğine sağlık

Gelin Sac Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karisik Sac Modelleri...

Karisik Sac Modelleri...

karışık saç modelleri kıvrışık saç modelleri sac duzumleri kivrisik sac erkek karışık
  2. yüzünüze göre sac modeli tarifi

yüzünüze göre sac modeli tarifi

saç modelleri ve yapılışları günlük saç modelleri ve yapılışları yapılışı kolay sac tarifleri 1-Yuvarlak Yüz: Dengeli yumuşak bir yüz yapısıdır.Suratta değişiklik yapmaz. Ama yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçi iseniz ve bunu biraz olsun inceltmek istiyorsanız saçınızın volümünü yüksek tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Böylece saçınız ön planda olup,yüzünüzün yuvarlaklığı biraz olsun...
  3. 2008 sac modelleri

2008 sac modelleri

bombeli saç modeli bombeli saç modelleri bombe modeli bombe modelleri küt Biraz klasik bir soru olacak ama bu sezon saçlarda trendler nelerdir Evet soru saç modası olsaydı bende klasik cevaplar verecektim ama bu sezon trendler nedir aslında en doğru tema…. Artık saçlarda modayı terendler ve ona kapılan moda sektörü belirlemiyor… Evet bence kadınlar modayı kendileri seçiyor.. İşin aslı...
  4. rasta sac modeli nasil yapilir

rasta sac modeli nasil yapilir

rasta saç modeli rasta saç modelleri sac modeli nasıl yapılır modelleri Rasta genelde zencilerin saçlarını tutamlara ayırarak sık sık örmekle uygulanan bir saç örgüsü modelidir. Rasta yapılırken nelere dikkat etmeli bal mumu nasıl yumuşatılmalı. Rastaya başlarken saçlar istenen kalınlıkta ayrılır. İnce rasta yaparken 2 cm ebadında, kalın rasta yaparken 4 cm ebadında ayırmak gerekir. Daha...
  5. Emo Kız sac modeli

Emo Kız sac modeli

kız saç modelleri emo kız saç modelleri emo saçları kızı This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x800 and weights 359KB.Resim Forum, Forumlar, Forum Siteleri, Eglence, Ask, Sevgi, Korku, Resimler, Emo Tarafından Küçültülmüştür,Orjinal Boyuta Dönmek için Tıklayın.800x800.

Sayfayı Paylaş