gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gelin saçı aksesuarı en tüylüsünnden

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin saçı aksesuarları forum gelin başı aksesuarları 2011 saç 2011
    Taktım ben bugün bu tüy olayına...

Gelin saçı yaptırcaksın fakat artık taç ve küçük küçük çiçeklerden sıkıldın farklı modeller mi istiyorsun o zaman bu aksesuarlar tam sana göre..

ayse_ayh bunu beğendi.
  2. ayse_ayh

ayse_ayh Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi birbirinden guzel .

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

benim taçtı bunlarda güzelmiş ama

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ya bilmiyorum elbette ki zevk meseles ama ben gelinlirde böyle ışıltılı parıltılı taşlı falan aksesuarları daha çok beğeniyor ve yakıştırıyorum ama dediğim gibi kişilerin tamamen zevkine kalmış bir olay ben sadece kendi zevkimi dile getirdim:)

Gelin saçı aksesuarı en tüylüsünnden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin saçı aksesuarları

gelin saçı aksesuarları

gelin saçı aksesuarları gelin başı aksesuarları saç nihalin düğün saçı nihalin sacı
  2. Gelin saçı aksesuarları..

Gelin saçı aksesuarları..

gelin saçı aksesuarları gelinlik saç aksesuarları gelin saç aksesuarı saçı forum Gelin saçınızı yaptırırken bu şekilde çiçekli saç aksesuarları kullanabilirsiniz:)
  3. Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

gelin makyajı gelin makyaji makyaj düğün makyajları gelin saçı, modelleri, makyaj örnekleri, saç aksesuarları, gelin tacı modelleri burada bulabilirsiniz İster saç modeline odaklan isterse saçta kullanılan aksesuara yada gelinin makyajına... Ne istersen burada yani melek :D
  4. Yeni Gelin Saçı Aksesuarları

Yeni Gelin Saçı Aksesuarları

Yeni Gelin Saçı Aksesuarları 2012 Gelin Saçı Aksesuarları 2012 yılında dünya evine girecek oaln tüm gelinlere ve gelin adaylarına bu sayfamızda yılın en şık gelin saçı akseauarlarını paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Gelin Saç Aksesuarları 2013

Gelin Saç Aksesuarları 2013

Bu sayfa; Gelin Saç Aksesuarları 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir düğünde gelinin en çok ilgi çeken detaylarından biri saçıdır. Düğünlerde gelinlik kadar gelin saçı ve aksesuarları ilgiyle incelenir. Gelinliğe ve konsepte uygun olarak seçilen gelin saçı modeliyle gelin gecenin yıldızı haline gelir. Değişan moda çizgileriyle gelinlik ve aksesuarlarında da her...

Sayfayı Paylaş