gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin saç modelleri gelin saçı saçları nişan saç modelleri 2011 gelinlik sac duzumleri 2011
    Gelin başları yada saçları belkide gelinliğinin modelinden sonraki en önemli unsur. Hatta ben bir geline bakınca ilk saçına makyajına , sonra gelinliğine bakar ayakkabısını göremedim diye çıldırırım. Eger ki nazım gecen biri ise açtırır bakarım:D Gelin dedigin Saçları ile o kadar güzel olmalılar ki günlerce güzelliğiyle dillere destan güzel bir gelin olmalılar. Yapılan gelin başı saç modelleri topuz yada açık saç modeli olabilir ki ben açık istiyorum. Saç modelleri biraz da gelinliğin modeline göre değişmekte tabi .Genç kızlarımız ben sizlere biraz yada elimden geldiği kadarıyla en modern modelleri bulmaya çalıştım.

Tuqcecim kapma benim modellerimi Asim'e sülerim Kelepçeleriyle gelir ona göre :D hahaha

Young bride bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    süper modeller varrrrrrrrrrrrrrrr :D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]Bunu beğendim emeğine sağlık canımcım

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Süper modeller :D

Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Postişli gelin saçı modelleri yeni

Postişli gelin saçı modelleri yeni

postişli gelin saçı modelleri postişli gelin başı modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Biz kadınlar depresyona girince, depresyondan kurtulmak için ilk iş kuaföre gider saç rengimizi değişir ya da daha da büyük bir cesaret gösterip saçlarımızı kestiririz. Ve çoğumuz saçlarımızı kestirdikten sonra pişman olur, saçlarımız hemen uzasın ister ve çabuk saç uzatması için ne gerekiyorsa...
  2. En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

2011 ve 2012 yılında resimden görüleceği üzere tanınmış Dünya Ünlüle'rinin kullandığı topuz saç modellerini sunuyoruz kızlar. Bakın bakalım beğendiğiniz olur ise nasıl olsa zor yaptıracaksınız :D:D 2012 Topuz Modelleri Süpper modeller değil mi kızlar ? Eee peki saçlarımız böyle olacak ise özel birşeyv ardır değil mi ? Belki Nişanınız vardır...
  3. İşte size aşık gelin saçı modelleri Melekler

İşte size aşık gelin saçı modelleri Melekler

aşık gelin saçı modeller romantik gelin başı modelleri Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte 2012 düğün sezonuda açıkldı Melek'lerim. Biz de bir kadın sitesi olarak, 2012 yılında dünya evine girecek olan gelin adayları için 2012 gelinlik modelleri trendlerinden tutunda, 2012 çeyiz modellerine kadar bir çok düğün konusuna değiniyoruz. Şimdi ise sizlere aşık gelin saçı modelleri hakkında bilgiler...
  4. Meleklerimiz için örgü gelin saçı modellerimiz

Meleklerimiz için örgü gelin saçı modellerimiz

Bu konu; örgü gelin saçı modelleri hakkında bilgi vermektedir. İşinin iyi bilen bir kuaförün ellerinden çıkmış saçlar harika görünümünüzün garantisi olacaktır. Özellikle de düğün stresinin üstüne istediğiniz saç modelinin yapılamaması gibi bir kabusu düşünemiyorum bile :S Saçlarınıza yakışacağını düşündüğünüz modeller genelde klasik topuzlardan farklı tarzlar olsun istiyorsanız bir de örgü...

Sayfayı Paylaş