gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Saçı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Kızlar "Evet" demenize çok az mı kaldı... O zaman hemen saç modellerine bakın... ve kuaförünüze gidin...mutlaka deneyin istediğiniz modeli...Sonra pişman olmayın meleklerim..Çünkü düğünden sonra sadece fotoğraflar kalıyor... [​IMG]

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] cok güzel şulem ellerine saglık :)

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evettttt tam benlik işte bende böyle istiyorum biraz daha kıvırcık olsa daha iyi olurmuş emeğine sağlık canım

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gelin saçında, kesinlikle dağınık topuzdan yana tercihim :) Tabi ilerde fikrim değişir mi bilemem :D Paylaşım için tşkler:)

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Gelin saçı kesinlike topuz olmalı bana göre...Resimlerin içinde güzel topuzlar var teşekkürler canım

Gelin Saçı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu gelin topuzu modelleri topuz saç modelleri topuz gelinlik
  2. 2009 Gelin saç modelleri

2009 Gelin saç modelleri

gelin saçı modelleri 2009 acik sac modelleri 2007 gelin saçı açık saç saç 2009
  3. Gelin başı saç modelleri

Gelin başı saç modelleri

gein başı helen saç modelleri helen saç modeli modeli ben çok beğendiim..evlencek olan melişlerim bir de siz bakın beğenebilcekmisiniz??
  4. Ünlülerden Gelin Saçı Modelleri

Ünlülerden Gelin Saçı Modelleri

Gelin saçı modelleri ünlülerin modası 2011 modası 2012 modası hakkında merak edilen ne varsa burada Sevgili melekler tüm beğenilen ünlüler iş başına geçmiş ve güzelliklerini bir gelinlik ile taçlandırarak bizlere harika saç modelleri sunmuş..Ben de içlerinden en güzel olanlarını seçtim... Yasemin Ergene'yi her zaman masum bulmuşumdur. Gelinlik içinde daha da masum ......
  5. Gelin Saçı Modelleri 2016

Gelin Saçı Modelleri 2016

Evlilik kararından hemen sonra gelin adayları giyeceği gelinlik modelinden, aksesuarlarına, makyajından gelinbaşına kadar en ince detaylar da bile ince eleyip sık dokuyarak araştırmalar yapar. Kusursuz bir gelin olmak adına yapılan araştırmalar için de yer alan gelin başı modelleri gelin adaylarının gelinlik modeline, saç rengi ve uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Sizler için en...

Sayfayı Paylaş