gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gelin saçı

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gelin saçı gelin sacı bukle at kuyruğu saçı bukle saç modelleri Düğün günü hem gelin hanımı, hem de damat beyin en önemli ve ömrünün en unutulmaz günüdür. O gün baştan ayağa kusursuz bir şıklık için, çok önceden hazırlıklar yapılır.Gelin hanımların işi ise damat beylerin işinden daha da zordur. Çünkü malum günde prenses gibi olması lazımdır. Ondan olaki biz de Meleklermekani.com olarak gelinler için, en şık ve etkileyici gelin başı modellerini bir araya getirdik.

Sevgili Gelinler;
    Sade, düz, bukle, at kuyruğu ve gelin topuzu... Aradığınız tüm gelin başı modelleri ve en çok tercih edilen modelleri bu konu da toparladık, umarız beğenirsiniz. Bir ömür boyu mutluluklar ve aşk dolu yıllar dileriz....

Meleklermekani.com

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu favorim :)

Gelin saçı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu gelin topuzu modelleri topuz saç modelleri topuz gelinlik
  2. Ünlülerden Gelin Saçı Modelleri

Ünlülerden Gelin Saçı Modelleri

Gelin saçı modelleri ünlülerin modası 2011 modası 2012 modası hakkında merak edilen ne varsa burada Sevgili melekler tüm beğenilen ünlüler iş başına geçmiş ve güzelliklerini bir gelinlik ile taçlandırarak bizlere harika saç modelleri sunmuş..Ben de içlerinden en güzel olanlarını seçtim... Yasemin Ergene'yi her zaman masum bulmuşumdur. Gelinlik içinde daha da masum ......
  3. Şık Gelin Saçları 2012

Şık Gelin Saçları 2012

gelin saçları gelin saç modelleri 2012 Havaların ısınmaya başlamasıyla birklikte düğün sezonu da açılmaya başladı melekler :) Artarak devam edecek olan düğünlerden biri de sizinkiyse , şimdi sizi bir telaş almıştır. Gelinlik modeli , ayakkabısı, çiçeği, salonu, davetiyesi derken kırk parçaya bölünmüş bir şekilde oradan oraya koştururken canınız çıkacak. Biz de bunu düşünerek...
  4. Gelin Saçı Modelleri 2016

Gelin Saçı Modelleri 2016

Evlilik kararından hemen sonra gelin adayları giyeceği gelinlik modelinden, aksesuarlarına, makyajından gelinbaşına kadar en ince detaylar da bile ince eleyip sık dokuyarak araştırmalar yapar. Kusursuz bir gelin olmak adına yapılan araştırmalar için de yer alan gelin başı modelleri gelin adaylarının gelinlik modeline, saç rengi ve uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Sizler için en...
  5. Gelin saçı nasıl olmalı ?

Gelin saçı nasıl olmalı ?

Düğünün baş kahramanları gelin ve damattır.Özellikle gelin merak konusudur.Seçtiği gelinlik,yaptırdığı saç,kullandığı aksesuarlar,makyaj ve ayakkabı baştan tırnağa incelenir.Düğün sonrası bile bu saydıklarımız konuşmalara malzeme olur.Bu yüzden gelin adaylarımız nelerle karşılaşacağını bildiğinden kusursuz bir gelin olmayı hedefler. Özellikle saç modeline çok dikkat eder.Gelinler de saç...

Sayfayı Paylaş