gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gelin tacı modelleri 2013

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gelin tacı modelleri buyrun düğün gününüzdeki gelin başınızı tamamlıyacak tacınızı seçin:)

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gelin tacı modelleri
    Güzel ve değişik modeller teşekkürler canım

gelin tacı modelleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

gelin tacı modelleri çiçekli gelin tacı çiçekli taçları taç modelleri Havuz başında yada kır düğünü yapanlar için tercih edebileceği gelin tacı modelleri :) alıntıdır.
  2. Yeni gelin tacı modelleri

Yeni gelin tacı modelleri

yeni gelin tacı modelleri, 2011, trendleri, modası ve dahası burada arkadaşlar. Gelin başı mkodelinizde gelin tacı mı kullanmak istiyor sunuz? O halde bizde size bu telaşe içersinde bir nebzede olsa yardımcı olalım ve sizlere yeni gelin tacı modellerini sunalım Melek'ler:)
  3. 2013'ün  En Şık Gelin Taçları Modelleri

2013'ün En Şık Gelin Taçları Modelleri

2013 gelin taçları modelleri en şık gelin taçları Gelinliğin tamamlıyıcı,en önemli aksesuarıdır,gelin taçları.Saçla,duvakla ,gelinlikle uyum içinde olmalıdır.2013 sezonunda,gelinler kendilerini adete kraliçeler gibi hissedicek.Taçlara baktığımızda birbirinden iddalı seçim yapmakta zorlanacağınız,şaşalı modeller yer almakta.2013 gelinleri için en şık gelin taçları modellerini sizlerle...
  4. Çok Şık Gelin Tacı Modelleri

Çok Şık Gelin Tacı Modelleri

Bu konu;Gelin tacı modelleri hakkında bilgi vemektedir. Gelin başı ve gelin saç modelleri tasarlanırken, vazgeçilmez aksesuarlardan ve gelinliğin en önemli parçalarından biri olan,Kraliçe ve prenseslerin taktığı taçları gelinlerde kendini bir prenses gibi hisstemek için kullanıyor.İşte düğün hazırlıkları yapan kızlarımız için çok şık gelin tacı modelleri ben evleniyorum bölümümüzde...
  5. 2013 Gelin taçları burada!

2013 Gelin taçları burada!

Bu konu; gelin tacı modelleri hakkında bilgi vermektedir. Saçlarınızın güzelliğini ön plana çıkaracak olan bu taçları çok beğeneceksiniz meleklerim. Sizlere düğün hazırlıklarında bir nebze yardımı dokunsun diye modellerimizi artırarak sunmaya devam edeceğim :tik: Gelinliğiniz nasıl bir modelde olacak? Kabarık gelinlik modellerini mi, taşlı gelinlikleri mi yoksa sade bir gelinliği mi hayal...

Sayfayı Paylaş