gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Gelin ve Damat Coşarsa...

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Meleklerim ben daha evvel ne böyle bir Damet nede böyle bir Gelin gördüm...:D Yaptiklari sizce kendilerini Rezil etmekmi yoksa, %100 uyum saglayan süper bir ciftmi??
    Karari siz verin ??? :D:D

Gelin ve Damat coşarsa

Gelin ve Damat Coşarsa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin -damat

gelin -damat

Düğünden önce: Damat: Nihayet, çok uzun zaman bekledim bu anı.. Gelin: Gıtmemi istermisin? Damat: Hayır? Nereden çıkardın şimdi bunu? Bunu düşünmek bile istemiyorum. Gelin: Beni seviyormusun? Damat: Elbette, günün her anında. Gelin: Beni hiç aldattınmı? Damat: Hayır! Asla! Bunu neden sordun? Gelin: Beni öpmek istermisin? Damat: Evet, fırsatım olduğu her anda. Gelin: Beni hiç dövermisin? Damat:...
  2. gelın damat kaynana astrolojısı

gelın damat kaynana astrolojısı

GELİNLER KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır Arada bir size toslar eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa Ömür boyu bir toslamadır gider BOĞA : Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün vesselam İKİZLER :İşiniz zor uyaralım Her an fikir...
  3. Gelin ve Damat Giydirme Oyunu

Gelin ve Damat Giydirme Oyunu

gelin ve damat giydirme oyunları hamile gelin giydir Düğünü olacaklar ya da gelinlikleri sevenler(kim sevmez ki:D) bakın bakalım bu oyun nasıl :) Gelin ve Damat Giydirme oyunu, gelin,damat,giydirme,giydir oyunu oyna
  4. Damat gelini kucağına alır ve............

Damat gelini kucağına alır ve............

Damadın gelini kucağa alıp kapıdan içeriye taşıma klasiği burada biraz değişmiş kanımca :piha: Yok canım gelin uzun gelmiş damat salak olamaz :piha:
  5. Gelin, damat ve düğün gününe dair batıl inançlar...

Gelin, damat ve düğün gününe dair batıl inançlar...

gelin damat gelin ve damat resimleri geline dair herşey ve resimleri Daha neler öğreneceğiz meleklerim.Bakın meleklerim düğünlerde batıl inançlara örnekler var.İnananlarda yok değil ya :D:D Gelin, damat ve düğün gününe dair batıl inançlar... Toplumlarda kültürle birlikte şekillenen ve kimi zaman çaresizlikten, kimi zaman korkudan doğan bir takım inançlara 'batıl' adı verilir....

Sayfayı Paylaş