gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Gelin:)))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

komik sözler,komik fıkralar,komik yazılar,fıkra,fıkralar,gelin kaynana fıkraları Ailenin yeni gelini hiç iş yapmazmış.
    Bir gün yemekten sonra gelin...in kayınvalidesi ve kayınbabası evi süpürmek üzere süpürgeyi alırlar. Maksat gelini uyandırmaktır...
    Kayınpeder ile kayınvalide başlar tartışmaya;
    ...
    - O, `Ben süpüreceğim.` Diğeri; `Ben süpüreceğim.` diye...

Nihayet gelin beklenen müdahaleyi yapar:
    - Aaaa!!! Ne . tartışıp duruyorsunuz, boş yere .. Bir gün biriniz, bir gün biriniz süpürün!... Ne var bunda kavga edecek...:)))

ßeLeN bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha ama bu gelin kesinlikle bir Türk gelini olamazzzzzz :)

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
  4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hahaha geliniş bilmem ama kayınvalide kesinlikle türk kaynanası hahaha :D:D ay kız gülmekten öldüm :)

Gelin:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gel

gel

2. gelsin gelsin kim gelsin???

gelsin gelsin kim gelsin???

evet şimdi bu oyunumuz şöyle ben şimdi diyorumki gelsin gelsin forumun en huysuzu gelsin (tabi gelirse):D:D:Dgelen kişide devam ediyor tekrardan gelsin gelsin forumun en... diye artık o boşluğuda siz dolduracaksınız::D
  3. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...

Sayfayı Paylaş