gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Gelinbaşı aksesuar modellerinden sizler için seçtiklerim

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gelin olacak tüm genç kızlar için çok hoş gelinbaşı aksesuar modellerini paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Gelinbaşı aksesuar modellerinden sizler için seçtiklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinbaşı toka,aksesuar modelleri

gelinbaşı toka,aksesuar modelleri

gelin başı tokaları agatha toka modelleri...
  2. Tüylü gelinbaşı aksesuar modelleri

Tüylü gelinbaşı aksesuar modelleri

tüylü gelinlik modelleri tüylü gelinlik modelleri 2010 türbanlı gelin başı aksesuarları 2011 türban gelin başı aksesuarları Aksesuarlardan giyime kadar şu tüylü şeyler çok moda oldu:D.Benim şahsen tarzım değil açıkcası ama sizler hoşlanıyorsanız ve düğün hazırlığı içindeyseniz sizlerle tüylü gelinbaşı aksesuar modellerini paylaşıyorum
  3. 2012 Modern Çanta Modellerinden Sizler  İçin Seçtiklerimiz

2012 Modern Çanta Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

Modern Çanta Modelleri Modern Çantalar Sevgili melekler, kadınların tutkunu olduğu aksesuarların başında gelen çantalar bu yaz yine çok renkli. Her zevk ve renge hitap eden değişik tasarımların yer aldığı 2012 modern çanta modelleri içinden sizler için seçtiklerimizi paylaşmak istiyoruz :)
  4. Şifon Tunik 2012 Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

Şifon Tunik 2012 Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

yazlık şifon tunik modelleri şifon tunik modelleri 2012 Sevgili melekler, yaz aylarının en kullanışlı ve kurtarıcı giyim parçası olan şifon tunikler bu yaz da hanımların gözdesi durumunda. Hem gündüz hem gece, hem şişman hem zayıf bayanların tercih ettiği şifon tunikleri sahillerde de şehir içinde de bol bol göreceğiz. Bu konumuzda şık ve gösterişli yazlık şifon tunik modelleri içinden...
  5. 2012 Yazlık Pantolon Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

2012 Yazlık Pantolon Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

Yazlık Bayan Pantolonlar Yazlık Bayan Pantolon Modeli En kurtarıcı giyim parçası olarak sevdiğimiz pantolonlar, yazın da üstümüzde melekler :) Özellikle bu yazın modası rahat ve şık palazzo pantolonlar ister spor ister klasik her şekilde kullanılabiliyor. Pantolondan vazgeçemeyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Yazlık Bayan Pantolonlar ile bu yazın trendi keten, kanvas, pamuklu...

Sayfayı Paylaş