Gelincik Sancıları ve Yılancık Sancıları İçin Okunacak Dua

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

Yılancık Sancıları İçin Okunacak Dua,
    Gelincik Sancıları İçin Okunacak Dua,

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine, günü gelir sizede faydalı olabilir diye gelincik ve yılancık sancıları için iyi gelen duayı paylaşıyoruz.

”Eûzü billahi ve kudretihi min şerri mâ ecidü ühâ-ziru.”
    ”Hissetmekte olduğum ve sığınıp, sakınmaya çalıştığım şeyin şerrinden Allah’a ve O’nun kudretine sığınıyorum.” 7 kere;

Gelincik Sancıları ve Yılancık Sancıları İçin Okunacak Dua konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde gaz sancıları

[IMG]http://www.ekolay.net/bebek/images/11ss1ma.jpg[/IMG] Bebeklerde, özellikle ilk aylarda durmak bilmeyen ağlamaların nedenlerinden biri de: Gaz sancıları Bu sancılar hemen hemen bütün bebeklerde görülür. Karın bölgesinde gaz toplanması ve bunun yarattığı huzursuzlukla kendini gösterir. Bu bir hastalık gibi algılanmamalı ve küçük önlemlerle azaltılmaya çalışılmalıdır. Zira, gaz sancıları...
  2. hafızayı güçlendirmek için okunacak dua ve dualar

Hafızayı güçlendirmek için hangi dua okunuyor hangi dua okunacak türçe anlamıyla birlikte yazarsanız sevinirim.
  3. Yılancık Ve Gelincik Sancıları İçin Okunacak Dua

Yılancık Ve Gelincik Sancıları İçin Okunacak Dua varmış arkadaşlar acaba hangi dua o lütfen bana yardımcı olun ve Yılancık Ve Gelincik Sancıları İçin Okunacak Duayı paylaşın.
  4. Adet dönemi sancıları

Sevgili hemcinslerim, biliyorum ki bir çoğunuz benim gibi adet sancılarıyla ayda bir kaç gün kabus yaşıyorsunuz. Gelin şimdi hep birlikte bunun sebeplerini ve tedavi yöntemlerini öğrenelim.:D Kadınların yarısından fazlasında adet döneminde az ya da çok ağrı olur. Ancak yaklaşık %10 kadında adet dönemindeki sancı oldukça şiddetli olur ve kadının 1-3 gün boyunca çoğu durumda kendini iş...
  5. Hastalıkta ve sıkıntılar için okunacak dua dualar

[B]Hastalık ve sıkıntılar için okunacak dualar Hastalık ve sıkıntılı durumlarda okunacak dualardan bazıların sizlerle paylaşıyoruz.Kimki hastalık ve sıkıntılı hallerinde aşağıdaki duaları Allahın izniyle temiz ve saf kalple okursa Allah o kişinin yapmış olduğu duaları geri çevirmez haklarında hayırlısı neyse o olur inşallah. Peygamber Efendimiz A.S sıkıntı ve üzüntü anında Cenab-ı hak’tan...

Sayfayı Paylaş