Gelincik Sancıları ve Yılancık Sancıları İçin Okunacak Dua

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yılancık Sancıları İçin Okunacak Dua, Gelincik Sancıları İçin Okunacak Dua,

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine, günü gelir sizede faydalı olabilir diye gelincik ve yılancık sancıları için iyi gelen duayı paylaşıyoruz.

”Eûzü billahi ve kudretihi min şerri mâ ecidü ühâ-ziru.”
    ”Hissetmekte olduğum ve sığınıp, sakınmaya çalıştığım şeyin şerrinden Allah’a ve O’nun kudretine sığınıyorum.” 7 kere;

Gelincik Sancıları ve Yılancık Sancıları İçin Okunacak Dua konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde gaz sancıları

Bebeklerde, özellikle ilk aylarda durmak bilmeyen ağlamaların nedenlerinden biri de: Gaz sancıları Bu sancılar hemen hemen bütün bebeklerde görülür. Karın bölgesinde gaz toplanması ve bunun yarattığı huzursuzlukla kendini gösterir. Bu bir hastalık gibi algılanmamalı ve küçük önlemlerle azaltılmaya çalışılmalıdır. Zira, gaz sancıları bebeklerde çok sık görülen bir durumdur ve şu ana kadar...
  2. Nazar İçin Okunacak Dua

nazar için okunacak dua dua nazar için okunacak dualar nazar duası, nedir, nasıl okunmalıdır, nazarlık, nazara karşı okunacak dua için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben nazara çok inanırım. babanem nazar dağları bile devirir inan kızım derdi hep. peki naza için hangi dua okunmalıdır ? Nazar için ne okumalı? Hz.Peygamber (s.a.v) bu şekilde söylerdi. Nazar değmemesi için çocuklara...
  3. ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ?

ev almak için okunacak dua ev almak için okunacak dualar ben ev almak istiyorum hangi duayı okumalıyım
  4. Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen

Erken doğum sancıları nasıl olur, nasıl anladır bunu diğer doğum sancılarından ne gibi belirgin özellikleri var meleklerim sağolun.
  5. Yarım baş ağrısı için okunacak dua

Yarım baş ağrısı için okunacak dua nedir biliyorsanız bana Yarım baş ağrısı için okunacak duayı yazın arkadaşlarım.
  6. Yılancık Ve Gelincik Sancıları İçin Okunacak Dua

Yılancık Ve Gelincik Sancıları İçin Okunacak Dua varmış arkadaşlar acaba hangi dua o lütfen bana yardımcı olun ve Yılancık Ve Gelincik Sancıları İçin Okunacak Duayı paylaşın.
  7. Adet dönemi sancıları

Sevgili hemcinslerim, biliyorum ki bir çoğunuz benim gibi adet sancılarıyla ayda bir kaç gün kabus yaşıyorsunuz. Gelin şimdi hep birlikte bunun sebeplerini ve tedavi yöntemlerini öğrenelim.:D Kadınların yarısından fazlasında adet döneminde az ya da çok ağrı olur. Ancak yaklaşık %10 kadında adet dönemindeki sancı oldukça şiddetli olur ve kadının 1-3 gün boyunca çoğu durumda kendini iş...
  8. Rahat Bir Uyku İçin Okunacak dua

uyku duası, uykusuzluk için okunacak dua, uyumak için hangi duayı okumalı Rahat bir uyku uyumayı kim istemez ki... İnsanın kafasın da düşünceler, stresli ve yorucu geçen bir günün sonun da birçok kişi uykusu olsa bile bir türlü uyku moduna geçemez. Sizlere uyuyamıyanlar için rahat bir şekil de yatmanızı sağlayacak uyku duasını paylaşıyoruz. Bu duayı uyumayan bebek ve çocuklara da...
  9. Doğum sancıları nasıl başlar Nasıl belirti verir?

doğumun belirtileri,doğumun başlıyacağı nasıl anlaşılır,doğum yapacağımı nasıl anlarım,doğum sancıları ve normal doğum hakkında bilgiler Doğum yaklaşmaya başlayınca annede bir panik yaşanmaktadır. Acaba ne zaman bebeğim doğacak, diye her an hazırlıklı olmaya çalışırlar. Daha önce doğum yapmış anneler, doğumun ne zaman geleceğine karşılık belirtilerini biliyorlardır. Doğum yapmadan önce...
  10. Hamilelik sancıları ne zaman olur?

hamilelik döneminde neden sancı olur,hamilelik döneminde sancı nedenleri,hamilelik döneminde sancı ne zaman geçer,doğum sancısı,suni sancı hakkında bilgiler Hamilelik sancıları ne zaman olur sorusunu aslında bir kenara iterek aklımızdan uzaklaştırmak en doğrusu olacağına emin olabilirsiniz. Hamilelik sancılarını düşünmekten uzak dursak da yine de bu tür sancılar yaşanma olasılığı...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. bebeklerde gelincik

,
  2. gelincik hastalığı

,
  3. gelincik duası

,
  4. bebeklerde gelincik hastalığı nedir,
  5. bebeklerde gelincik duası,
  6. yılancık duası,
  7. bebeklerde gelincik ne demek,