gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

gelinlere çiçekler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: gelinlere çiçekler

emegine saglik cok guzeller,,tsklerrr

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeller ellerine sağlık :)

4. Tethys

Tethys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hepsi de çok güzel emeğine sağlık bunlar da bendenn:)

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

vavv süperler hepsi emeğine sağlık çitos.

6. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel çiçekler cnm emeğine sağlık....

gelinlere çiçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şirin gelinlere

Şirin gelinlere

Düğününde şirinmi şirin bir genç kız edasında ve etkileyici güzellikte olmak için bu gelinlik ve saçınıza resimdeki gibi bir çiçekle aynı etkiyi yaratmanız mümkün tam bir kıpır genç (kız)gelin.:D
  2. Gelinlere papuçlar..

Gelinlere papuçlar..

Gelin adayları, genç kızlar, mekanın gülleri... Gelin ayakkabılarının tamamı beyaz renkli ve süslü, şeffaf ayakkabı modelleri. yüksek topuklu ayakkabılar, inci süslemeli ayakkabı modelleri, platform topuklu ayakkabı çeşitleri,taşlı ayakkabı modelleri gibi daha sayamadığımız bir çok ayakkabı modelleri sizler için derledip topladım hazırladım:) ilk ayakkabımız ben ayrıca bu pozuda çok...
  3. Gelinlere tavsiyeler!!!

Gelinlere tavsiyeler!!!

gelinlere tavsiyeler Heyyyyy,en evleniyorum!!!Diyen meleklerim bakın kulağınıza küpe olacak öğütlerimiz var!Düğününüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz değil mi?Hadi o zaman bunun için neler yapmalıyız öğrenelim. Gelinlere tavsiyeler • Gelinliğinizle beraber kullanacağınız gelinlik aksesuarlarını önceden belirleyip siparişinizi verin. • Gelinlik provalarınızda oturma, yürüme hatta...
  4. Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Modeli....

Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Modeli....

Kış Gelinleri İçin Çiçek Modelleri Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Yaz düğünü kadar kış düğünlerine de rağbet edilmeye başlandı...Kış düğünleri de en az yaz düğünü kadar şık ve gösterişli olmakta...Tabi düğün organizasyon şirketlerinin konseptleri içinde...Kış düğünü için konseptlerin yanında kış düğünü için gelin çiçeği modellerini sizlerle paylaşmak istedim.... Kış gelinleri için...
  5. Kış Gelinlerimize Harika Gelin Çiçekleri Örnekleri

Kış Gelinlerimize Harika Gelin Çiçekleri Örnekleri

Bu konu; hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kışın dondurucu soğuğunda dahi evlenilse asla unutulmayan detay gelin çiçeğidir. Eskiden daha ziyade yapma çiçeklerle hazırlanan gelin çiçekleri son yıllarda yaz kış canlı çiçeklerden yapılıyor. Ellerde çok kısa süre de kalsa gelinin ve gelinliğin tamamlayıcısı olarak hoş bir görüntü veren gelin çiçekleri 2013 kış gelinlerinin de...

Sayfayı Paylaş