gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gelinlere gelin türbanları..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin türbanları gelinlik türbanları gelin türbanı türbanlari turbanlari
    Her kadın bir melek..
    ve..
    En güzel gelin sen olmalısın melek!
    bunun içinde düğün hazırlıklarına erken başlayıp Melekler Mekanına uğrayıp model, renk, stil beğenmelisin..
    bak mekanın bayanları senin için çalışıyor..
    Hey Melek; senin için seçtiklerimiz;

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy bu ne kadar güzel biş böyle ... Çok beğendim... hem çok farklı hemde oldukça şık...

emeğine sağlık ballım :kiss:

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Bunu çok begendim cnm

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzeller emeğine sağlık

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok şık , güzel modeller var aslında hangi resme dokunsam siz melekler benden önce illa bu güzel mekanımıza çoktan yüklemişsiniz bile .. Buda ne kadar güzel bir melek sitesi olduğunun işareti değilmidir. Kendimizi tebrik ediyorum vallahi.. ne diyim :)
    Bu arada tşk ederim..

Gelinlere gelin türbanları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Modeli....

Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Modeli....

Kış Gelinleri İçin Çiçek Modelleri Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Yaz düğünü kadar kış düğünlerine de rağbet edilmeye başlandı...Kış düğünleri de en az yaz düğünü kadar şık ve gösterişli olmakta...Tabi düğün organizasyon şirketlerinin konseptleri içinde...Kış düğünü için konseptlerin yanında kış düğünü için gelin çiçeği modellerini sizlerle paylaşmak istedim.... Kış gelinleri için...
  2. 2013 gelinlerine doğal görünümlü gelin saçları

2013 gelinlerine doğal görünümlü gelin saçları

doğal görünümlü gelin saçı doğal görünümlü gelin saçı modelleri Biz bayanlar yıllarca gelin olmanın hayalini kurarız en ince detayına kadar planladığımızı düşündüğümüz o gün geldiğinde kararsızlığımız en büyük kabusumuz olur. Düğünün odak noktası olacağınızı bilmek ve ömrünüzde bir defa yapılacak olan bu özel günde seçeceğiniz gelinlik, ayakkabı ve makyaj belirlensede saç modeli kuaför...
  3. 2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

Bu konu; 2013 gelin tokaları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerim yeni model bu gelin tokalarını ben çok beğendim. Nikah tazelersem kesinlikle aklımda olan bu tokalardan birini saçlarımda görmek isterim :D:D Gelinlerin stresini alacak olan bu tokalar saçlarınızı kesinlikle beğenmenizi sağlayacak. Dikkatimi çeken bir diğer konu ise tokaların tac şeklinde olup kullanımınında...
  4. Kış Gelinlerimize Harika Gelin Çiçekleri Örnekleri

Kış Gelinlerimize Harika Gelin Çiçekleri Örnekleri

Bu konu; hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kışın dondurucu soğuğunda dahi evlenilse asla unutulmayan detay gelin çiçeğidir. Eskiden daha ziyade yapma çiçeklerle hazırlanan gelin çiçekleri son yıllarda yaz kış canlı çiçeklerden yapılıyor. Ellerde çok kısa süre de kalsa gelinin ve gelinliğin tamamlayıcısı olarak hoş bir görüntü veren gelin çiçekleri 2013 kış gelinlerinin de...
  5. Tesettürlü Gelinler İçin Gelin Başı Modelleri 2014

Tesettürlü Gelinler İçin Gelin Başı Modelleri 2014

tesettür gelin başı, tesettürlü gelin başı modelleri 2014, teseetürlü gelin başları Sevgili melekler, tesettür modasında önemli bir yere sahip olan yepyeni tasarımlı gelinlik modellerini süsleyen gelin başı modelleriyle kartşınızdayız. Hayatınızın en güzel gecesinde inançlarınız doğrultusunda şık ve zarif görünmek istiyorsanız, aşağıda paylaştığımız birbirinden güzel tesettürlü gelin başı...

Sayfayı Paylaş