gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlere Özel İnci Küpeler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Gelin, gelin takıları, inci küpeler, inci küpe modelleri, inci takılar, inci takı modelleri, 2011 inci takılar, 2011 gelin takıları

Bana göre gelinliğe en çok yakışan takı inci...Birbirinden şık ince küpelerle düğün günü çok daha şık olucaksınız melekler...

Gelinlere Özel İnci Küpeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küpede inci farkı

Küpede inci farkı

inci küpeler alıntıdır
  2. inci küpeler

inci küpeler

inci küpeler her kıyafete rahatlıkla uyabilen takı şüpesiz incidir..işte bi kaç inci küpe modeli...(aramızda kalsın da ben pek beğenmedim açıkcası)
  3. Gelinlere özel takı setleri

Gelinlere özel takı setleri

22 ayar takı setleri 22 ayar takı seti taki setleri seti fiyatları set takılar Önceleri genelde gelin olacaklar ya resim çekilirken sdütyoda o anlık takılarını takar ve takı takma merasimine kadar yine çıkarır verirdi büyüklerine sebebi özellikle resimde görünsün şık dursun diye Ama günümüzdeki gelin adayları daha çok sadelikten yana diye düşünüyorum 22 ayar altın bile takmaktan kaçınan...
  4. Gelinlere Özel Takılar

Gelinlere Özel Takılar

Kızlar gelinliğiniz kadar taktığınız takı da çok önemlidir.. Sizi farklı ve parlak gösterir. Takınızın güzel olmasını ister miydiniz? O zaman bir de bu konuya bakın,fikir edinmiş olursunuz. Pırıl pırıl parlıyorlar ben hayran kaldım yupis
  5. 2011 Bayanlarına Özel İnci Küpeler

2011 Bayanlarına Özel İnci Küpeler

Hepsini midyenin içinden çıkardımda getirdim güzel mekanın melekleri için:DSizleri bu masum güzelliğin zarafetiyle buluşturmak için.Eminim ki hepinizinde çok hoşuna gidecek ve çok yakışacaktır:tik:

Sayfayı Paylaş