gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlere Özel Takılar

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Kızlar gelinliğiniz kadar taktığınız takı da çok önemlidir.. Sizi farklı ve parlak gösterir. Takınızın güzel olmasını ister miydiniz? O zaman bir de bu konuya bakın,fikir edinmiş olursunuz. Pırıl pırıl parlıyorlar ben hayran kaldım yupis

Gelinlere Özel Takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlere özel takı setleri

Gelinlere özel takı setleri

22 ayar takı setleri 22 ayar takı seti taki setleri seti fiyatları set takılar Önceleri genelde gelin olacaklar ya resim çekilirken sdütyoda o anlık takılarını takar ve takı takma merasimine kadar yine çıkarır verirdi büyüklerine sebebi özellikle resimde görünsün şık dursun diye Ama günümüzdeki gelin adayları daha çok sadelikten yana diye düşünüyorum 22 ayar altın bile takmaktan kaçınan...
  2. 2011 gelinlerine özel  ayakkabılar

2011 gelinlerine özel ayakkabılar

gelinlere özel ayakkabı Düğün hazırlıkları yapan müstakbel gelin adayları için 2011 yılının en güzel beyaz ve farklı tonlardaki aykabbılarını sizler için seçtim.Gelinlikten sonra en önemli seçimdir ayakkabı ,gelinin ayağında şık ve zarif durması kadar rahat olmasıda önemlidir.Ve işte sizler için seçtiğim sade ama şık ayakkabılar. :hıms:umarım bir gün giymek banada...
  3. Gelinlere Özel İnci Küpeler

Gelinlere Özel İnci Küpeler

Gelin, gelin takıları, inci küpeler, inci küpe modelleri, inci takılar, inci takı modelleri, 2011 inci takılar, 2011 gelin takıları Bana göre gelinliğe en çok yakışan takı inci...Birbirinden şık ince küpelerle düğün günü çok daha şık olucaksınız melekler...

Sayfayı Paylaş