gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlere yakışır taçlar

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Gelin olacak meleklerimize harika pırıl pırıl taçlar.Saçlarına ve yüzüne dahada bir güzellik katacak.

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi güzel emeğine sağlık

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlere yakışır taçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taç

Taç

rüyada taç mahal görmek rüyada mahali görmek toka takmak saça toka takmak İlme ve Kur'an-ı Kerim'e, çocuğa; Gümüş taç erkek için asalet ve saltanata, şeref ve itibara; altın taç malının eksilmesine, mekruh işlemeye, Altın ve diğer güzel taçlar kadın için evlenmeye, kocası hasta olan kadının tacını çıkarması eşinin vefat etmesiine, Tacını birinin düzeltmesi dinen salim olmaya, Tacın düşmesi ve...
  2. Gelinlere Değişik Taç ve Duvak Modelleri

Gelinlere Değişik Taç ve Duvak Modelleri

değişik duvak modelleri taçlı duvak modelleri değişik taç taçlar taclı duvaklar
  3. yakışır Beyazıt

yakışır Beyazıt

ünlü showman Beyazıt Öztürke özel Motosiklet yapıldı.... BEYAZ'A ÖZEL MOTOR ÜRETİLDİ! TT CUSTOM CHOSPPERS TARAFINDAN BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖZEL BİR MOTOR ÜRETİLDİ... Beyazıt Öztürk'ün Motosikleti Moto Show 2009 da sergilendi. Fiyat konusunda firma yetkilileri bilgi vermedi. Açılışı geçtiğimiz gün yapılan Moto Show 2009 bir hafta sürecek. CNR fuar merkezinde sergilenen Beyaz'a özel yapılan...
  4. Gelinlere papuçlar..

Gelinlere papuçlar..

Gelin adayları, genç kızlar, mekanın gülleri... Gelin ayakkabılarının tamamı beyaz renkli ve süslü, şeffaf ayakkabı modelleri. yüksek topuklu ayakkabılar, inci süslemeli ayakkabı modelleri, platform topuklu ayakkabı çeşitleri,taşlı ayakkabı modelleri gibi daha sayamadığımız bir çok ayakkabı modelleri sizler için derledip topladım hazırladım:) ilk ayakkabımız ben ayrıca bu pozuda çok...
  5. Gelinlere tavsiyeler!!!

Gelinlere tavsiyeler!!!

gelinlere tavsiyeler Heyyyyy,en evleniyorum!!!Diyen meleklerim bakın kulağınıza küpe olacak öğütlerimiz var!Düğününüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz değil mi?Hadi o zaman bunun için neler yapmalıyız öğrenelim. Gelinlere tavsiyeler • Gelinliğinizle beraber kullanacağınız gelinlik aksesuarlarını önceden belirleyip siparişinizi verin. • Gelinlik provalarınızda oturma, yürüme hatta...

Sayfayı Paylaş