gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlerin Savaşı Filmi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Gelinlerin Savaşı
    Kate Hudson ve Anne Hathaway gibi iki yıldızı bir araya getiren Gelinlerin Savaşı filmi iki yıldızın getirdiği reklam ve dahası Anne Hathaway'in 2009 en iyi kadın oyuncu oscarına aday gösterilmesinin getirdiği rüzgara rağmen istenilen gişe hasılatını elde edemedi.
    Bunun başlıca nedeni aslında filmin senaryo kalitesi. Gelinlerin Savaşı filminin konusu çocukluktan beri çok yakın arkadaş olan iki arkadaşın her genç kız gibi evlilik hayalleri. Bu hayallerden büyüğü ise düğünün New York'un çok ünlü The Plaza Hotel'de olmasıdır. Bir hata sonucu ikisinin düğünü aynı tarihe denk gelir ve mükemmel iki arkadaşın arasına kara kedi girer.

İkiside düğünden vazgeçemez ve aralarında bir savaş başlar. İkiside diğerinin düğün hazırlıklarını sabotaj etmeye başlar ve işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Sonunda kim mi kazanır? Sanırım bunu tahmin edebiliyorsunuzdur.

Gelinlerin Savaşı filmi özet olarak düğün hazırlıklarını ve burda yaşanan sabotaj olaylarını komedi şeklinde anlatmaya çalışan bir film. Kate Hudson ve Anne Hathaway mükemmel oyunculuk sergiliyorlar ve gerçekten karakter olarak filme mükemmel oturmuşlar ama filmin konusu çok basit ve espiriler çok kalite olmadığı için filmden öyle çok fazla zevk almıyorsunuz.

Gelinlerin Savaşı filminin yönetmeni, yönetmenliğinden daha çok yapımcılığı ile tanınan Gary Winick. Filmin senaristleri ise bu işte çok yeni sayılabilecek kişiler. Yani filmin mükemmel iki oyuncusunu destekleyen sağlam bir ekibin olmaması filmde kendini hissettiriyor.

Genç kızların ilgisini çekebilecek bir komedi Gelinlerin Savaşı filmi. Haftasonu biraz gülmek istiyorsanız gidip izleyebilirsiniz diyeceğim ama Recep İvedik 2 filminin aynı hafta vizyona gireceğini düşününce gişe olarak pek birşey elde edemeyecekleri kesin gibi. Yine de hoşunuza gidebilecek orta şeker bir film. İyi Seyirler...

Gelinlerin Savaşı Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Star Wars: Klon Savaşları Filmi Melekritik

Star Wars: Klon Savaşları Filmi Melekritik

kılon savaşları sıtar vors klon savaşları sıtar vors kılon oyunları star vols klon oyunu Siz beni tanımıyor olabilirsiniz. Ama ben sizin kim olduğunuzu doğduğumdan beri gayet iyi biliyorum. Hikaye bakımından son, kronoloji ve kalite bakımından ilk Yıldız Savaşları üçlemesi ile büyümüş bir genç olarak, o filmlerin benim için anlamı ölçülemez. Yıllar sonra kitlelerce dalga geçilen, odunumsu...
  2. Ani Lorak, bir firmanın reklam filmi için Türkiye'ye geldi.

Ani Lorak, bir firmanın reklam filmi için Türkiye'ye geldi.

2008 yılındaki 53. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Ukrayna'yı 'Shady Lady' şarkısıyla temsil eden Ani Lorak, bir firmanın reklam filmi için Türkiye'ye geldi. Seksi şarkıcı, ülkemize hayran kaldığını söyledi. Bu arada Türkiye'ye gelen her yabancı yıldız gibi Tarkan'a övgüler yağdıran Ani Lorak, "Türk sanatçılar arasında Sertab Erener ve Tarkan'ın dünya starı olduklarını düşünüyorum"...
  3. en iyi 20 savaş filmi listesi var mı

en iyi 20 savaş filmi listesi var mı

Bana en iyi 20 savaş filmi listesi lazım malum okullar da tatil oluyor bol bol izlerim artık :D:D
  4. Daily Telegraph Gazetesine Göre En İyi 20 Savaş Filmi

Daily Telegraph Gazetesine Göre En İyi 20 Savaş Filmi

en iyi savaş filmleri en iyi 20 savaş filmi Sevgili filmsever melekler, Daily Telgraph gazetesinin seçtiği dünyanın en iyi 20 savaş filmi listesini paylaşıyoruz. En iyi romantik komedi filmleri listemizi de gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz :tik: Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (1930) Savaşın anlamsızlığını gözler önüne seren ve savaşta herkesin kaybettiğini savunan Erich Maria...
  5. Dünya Savaşı Z Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Dünya Savaşı Z Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

dünya savaşı z dünya savaşı z tanıtımı dünya savaşı z fragmanı Sevgili melekler, ünlü oyuncu Brad Pitt'in son filmi Dünyalar Savaşı Z, bu hafta ülkemizde vizyona giriyor. Hem yapımcı hem de başrol oyuncusu olarak Pitt'i göreceğimiz Dünyalar Savaşı Z'de izleyici zombi savaşlarının gerçek dehşetiyle yüzleştirilecek. İşte filmin kısaca konusu ve Türkçe tanıtım fragmanı... Gerry Lane...

Sayfayı Paylaş