gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

gelinlik ne zaman alınır henna gelinlik henna fiyat Melekler bana yardım edin lütfen...Benim düğünüm 30 nisanda olacak inşallah.Belden drape göğüs kısmı taşlı kabarık beyaz bir gelinlik istiyorum.Diktirip satın almak istiyorum.Sizce şimdi aralık ayında diktirmeli miyim?Ocaktan sonra fiyatlar fırlayacakmış.Şimdiden 2011den 2 gelinlik getirttirmişler 2.100 dedi fiyatını.Ama şuanda her yerde kampanya var 800 tl en fazla 900 tl imiş.Henna gelinlikten istiyorum.Daha önce Henna'dan diktiren arkadaşlar var mı?Çok iyi bir marka ve gelinlikleri harika.Sizce 2011i mi beklemeliyim?Yoksa şimdiden diktirmeli miyim?Birde iyi bir gelinlikçi biliyorsanız söyleyebilir misiniz?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Valla tatlım aslında erken ama fıyat konsuuda var tabi benım beendiğim gelinlikte 2400 civarı demıstı... hayırlısı bakalım..

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Çok pahalı gerçekten canım ocakta çok fırlıyor arada bayağı fark ediyor.Ne yapmalıyım çok kararsızım..

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm çook sevindimm hayırlı olsun şimdiden darısı bizim başımıza inşallah hahaha bildiğim bi gelinlikçi yok ama bence istediğin gibi birşey bulursan ben al derimm neden fazla para ödeyesinki

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Sağol sudemim.Darısı senin ve tümm melişlerin başına inşallahhh... :) Beklemeyeyim değil mi?Kararsız kaldım yahu..

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    sağoll canımm tuğçemm bence bekleme canımm zaten modeli beğenmişsinn beklersen aynısını pahalı olarak alıcan şimdiden hayırlı olsun güle güle giyin bi ömür mutlu ol inşallah :kiss:

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de biraz erken gözüyle bakıyorum sebebi ise birkaç tane sıralayabilirim. Düğüne kadar kilo alıp verebilirsin ve son dakka süprizi yaşayabilirsin oda senin açından hoş olmaz can sıkıcı bir durum..
    Gelinliğini diktirdikten sonraki zamanlarda farklı bir model görüp beğenebilirsin ve diktirdiğin içinde gelinliğin bu senin içinde kalabilir.Bunları yaşamak istemiyorsan çok acele etme derim öncelikle tamamen emin olmalısın model açısından ve baharda evleneceğin için ona göre bir gelinlik modeli seçmelisin senin seçtiğin model benimde hoşuma giden modellerden kabarık olsun çamurdan olsun hesabı:D
    Öyle düz sade gelinlikleri sevmiyorum gelinlik dedinmi şöyle şıkır şıkır ışıltılı gösterişli birşey olmalı bana göre ama her zevkede saygım var tabiki de..

8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    İşyerinden bir arkadaşım bu sene Mayıs ayında evlendi ama gelinliğin hazırlanmasına geçen sene Aralık ayı gibi başlandı....Gelinlikçi gelinliğini dikerken çok acele etmedi prova içinse uzun aralıklarla çağırda ve gelinliği düğünden bir hafta önce teslim etti....Eğer sende şimdiden zam gelmeden seçiyim gelinliğimi diyorsan öyle birşey yapabilirsin...

Hayırlısı olsun canım şimdiden kolay gelsin...

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bende bu sebeplerden kararsız kalıyorum mawim :) Ama bana dedilerki sen kilo alıp verirsen son zamanlarda gelirsin ona göre ayarlarız çünkü gelinlerin hepsi son aylarda kilo veriyorlarmış :D Ve bende kilo vermek istiyorum.Birde başka bir model görüpte içimde kalmasından çok korkuyorum ama aslında kararımı verdim kesinliklee drape ve taşlı istiyorum bundan vazgeçeceğimi sanmıyorum.2011den birkaç model getirtmişler yaklaşık olarak aynı birşey değişmiyor.Böyle senin dediğin gibi şıkır şıkır gösterişli olsun istiyorum.Gelinliğimi diktirdikten sonra sizinle paylaşacağım meleklerim :)

10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bende hemen diktirip almak istemiyorum birkaç ay sürse daha iyi olur benim için :) Çok duyuyorum önceden alan 1 yıl önceden alan bile var :) Teşekkürler pasimm öpüyorum

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Teşekkürler bitanem

12. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tamam gelinlik çok önemli bişey ama 2 bin lira da bi gelinlik için çok fazla...o fiyata eve koltuk takımı filan alınır en alasından...en azından benim düşüncem bu...bence evleneceğin kişiyle konuş ona da uygun gelirse şimdiden diktir ama derse ki yok boşver önemli değil kendi bilir...burda damat tarafının maddiyatı önemli bence herşeyden önce

13. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Canım onlar için önemli değil ama ben bugün gezdim baktım model beğendim hennadan.Fakat ocaktan sonra 3 bine yakın olacak çok çok fazla onlar versede ben bir gelinlik için bu kadar vermek istemem..Fikrin için sağol bitanem

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Ben de 4 Haziran'a gün aldım. İnternetten araştırdım ve gelinlik21 adlı siteyi buldum. yerleri kadıköyde gittim ve siparişimi verdim bile :) facebook üzerinden de gelinlik21 sayfasına üye olup inceleyebilirsin :)

15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Misafir melek ben orayı çoktan biliyorum gerek duymadım ben gelinliğimi aldım bile :)

Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni evlencek bayanlara nişanlık ve gelinlikte yardım :)

Yeni evlencek bayanlara nişanlık ve gelinlikte yardım :)

nişanlık modelleri 2010 nişanlık renkleri madam burcu gelinlik modelleri madam burcu gelinlik mor gelinlikler Yeni evlencek bayanların en çok düşündükleri şey gelinliğim nasıl olsun nişanlıgım nasıl olsun diye seneler önceden düşünmeye başlarlar bende size begendiklerimi sunmak istedim inş begenirsiniz :) Gelinlik Modelleri Bu gelinliğe bayıldım şimdi evlenmiş olsaydım kesin bunu...
  2. Burcu Karanın gelinliği ve düğünü

Burcu Karanın gelinliği ve düğünü

burcu karanın gelinliği burcu kara gelinliği kara düğün karanın düğünü gelinlik burcu kara, gelinliği, gelinlik modeli, düğünü, düğün arabası, gelin arabası, nikahı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Güzel ve başarılı oyuncu Burcu Kara, kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan, Buğra Gülsoy ile dünya evine girdi Melek'lerim. Bir restoranda gerçekleşen düğüne, Burcu Kara ve Buğra...
  3. Gökçe Bahadır'ın gelinliği ve düğün resimleri

Gökçe Bahadır'ın gelinliği ve düğün resimleri

ali sunal düğün gökçe bahadırın gelinliği gökçe bahadır ın gelinliği bahadır gelinlik düğün gökçe bahadır, ali sunal, düğün resimleri, gelinliği, gelinlik modeli, düğün fotoları, yunanistan düğünü ve dahası burada arkadaşlar Bodrum'da nikah kıyıp, Yunanistan adalarında dillere destan bir düğün yapan Ali Sunal ve Gökçe Bahadır'ın düğün resimlerini ve merak edeneler içinde gelinliğini...
  4. Kır Düğünü Yapacaklara Gelinlik Önerileri

Kır Düğünü Yapacaklara Gelinlik Önerileri

kır düğünü gelinlik kır düğünü için gelinlikler kır düğünü gelinlikler ile ilgili bilgiler burada melekler. Önümüzde ki bahar ve yaz aylarında evlenme planları yapuıyorsanız size kır düğünü tavsiye edebiliriz. Forumumuzda kır düğünü mekanlar ve kır düğünü için muhteşem fikirler konularını daha önce sizlerle paylaşmıştık melekler. Siz yine de kır düğünü gelinlik modeli konusunda bir karar...

Sayfayı Paylaş