Gelinlik makiyajları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    902
    Ödül Puanları:
    113
    gelin makiyajlari gelinlik makiyajlari goz en guzel makiyajlar
    Gelinlik makyajlarımıydı ya o yoksa :) Eee iyide niye makiyajlari dedik. Rahmetli nenemden dolayı öyle dedim kızmaca darılmaca yok. Hep değişik kullanırdı kelimeleri, eski insandı vesselam. Makijay derdi :D Nur içinde yatsın.

GELİNLİK - GELİN MAKYAJLARI

Öncelikle göze makyaj yapılacak ise BURADAKİ videoyu izlemenizi tavsiye ederiz arkadaşlarım.

< Resme gitmek için tıklayın >

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
  3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bu makyaj özel günler için olmassa olmaz çok güzel tşkler

Gelinlik makiyajları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  2. 2011 Gelinlikleri

engüzelgelinlikler gelinliklere bak gelinlıkler 2011 gelinlikleri 2011 yılına özgü modeller ile buluşturuyoum sizleri meleklerim.Evlenmeyi düşünen melekler uğramadan geçmeyin derim.Evlenmiş olanlar ise nikah tazelemeyi düşünebilirsiniz.:tik: Evlenmeyi düşünen meleklerimiz hayalini kurduğunuz gelinlik modeli belkide buradadır.En güzel geceniz unutulmaz olsun ve geceniz kadar sizde güzel olun...
  3. gelinlik markası

http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/231074-2013-gelinlik-modelleri.html linkinizdeki gelinlik hangi marka çok hoş çok beğendim.. teşekkürler

Sayfayı Paylaş