gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

GELİNLİK Resimlerimizi Paylaşalım

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

pak gelinlik Melişlerim biliyorsunuz ki her genç kızın rüyası o güzel beyaz gelinlikten giyinmek:)Ben de her genç kız gibi o çok istediğim gelinliği giydim:Dbiraz erken yaşta ama olsun yine de sevdiğim adamla evlenince yaş aklıma bile gelmedi:D:D:DNeyse düşündüm ki burda ki meleklerin çoğu evli ve hemen hemen hepsi de gelinlik giymiştir.İşte o gelinlikli resimlerinizi bizimle paylaşmaya ne dersiniz? İlk ben başlayayım da sizler de benden heves ederek ekleyin olur mu:D

İşte benim gelinliğim....

Gelinliğim tam 12 kiloluydu üzerinde o kadar çok savaroski taş vardı ki saymakla bitmez:DGelinliğim kendi tasarımım oluyor.Kendim çizdim.Bir kaç eklemeyle böyle birşey çıktı ortaya.Üzerinde ki taşları tamamen pembe minik savaros ki taşlardan oluşuyordu.Çok cici bir gelinlikti. Onu kutusun da halen saklarım:):):)

HADİ SIRA SİZDE :):):)

Son düzenleme: 11 Nisan 2010
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnalımaz hoş bir gelinliğin varmış canım :) Alışa gelimişin dışında bir modele benziyor :D Birde ayakta olanı yokmu :D Onuda görseydik :D
    Dilerim ki, evliliğinin ve hayatının bundan sonrası da en az bu gelinlik kadar ak, pak ve mutlu geçer :) ALLAH, sizi bir yastıkta kocatsın :)

Bu arada, benim asıl mesleğim olan stilistlik yanına hayran kaldım :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir kuğu misali, alımlı vede zarif gelinim benim :) Ömrün nice nice güzel geçsin senin emi :)

Ayakta olan pozunuda eklediğin için tşkler canım :)

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Teşekkür ederim adminim:):):)Aynen dediğiniz gibi alışa gelmişin dışında birşeydi:DHayal gücüm o kadar büyükti ki o yaşımda böyle bir gelinlik tasarladığım için kendimle gurur duydum:DBoydan da ekledim:D:D
    Yaşım da bu arada 15 di:D:D:D

Eskiden çok çizim yapardım ama uzun zamandır çizim yapmıyorum ve baya unutmuşum:):):)Tekrardan başlarsam eğer eklerim tasarımlarımı:):):)Tekrar teşekkürlerr

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :utan: Adminimmm benimmm teşekkür ederim:):):):)Güzel dilekleriniz için çok çok çok teşekkürler.Darısı en güzeli ve en mutluluk dolusuyla sizin başınıza:)
    Ayrıca rica ederim:):):)

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    gercektende sira disi cok güzel bi gelinligin var...Yuvanda bir ömür boyu mutluluk ve huzur diliyorum sana...

7. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Süper bir gelinlik meçhull stilistliğine de hayran olmamak mümkü
    n değil...üst tarafı benimkine benziyor ama benim duvak kısaydı resim koy dersin şimdi...albümden çekip koyarım ilk fırsatta

8. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Evet canım gerçektende öyle sırıadışıdır:DEee benim eserimde anca bu kadar olur:DGüzel dileklerin için teşekkür ederimm..Aminnnnn cümlemizinn diyorum:):):)

Teşekkür ederim hocam:):):):)Zamanında yapıyordum çizim falan ama baya bir boşladım.Uzun zamandır çizmiyorum netten tasarımlar yapıyorum.Onlarıda en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam:D:D:DTabi kii sende gelinlik resmini koy derim:DSabırsızlıklada bekliyorum:D

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ama hanı hıcmı evlı yok yada gelınlık gıyen kımse eklememıs:s ben bekarım ama evlenınce eklıcem:d

10. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    meçhulum gercekten çok güzel bir gelin olmuşun gelinligin bir harika elindende herşey geliyomuş benim meçhulumun

11. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ya tesadüfen bu saatde buraya yine rasladim ee yokmu daha fazla evli olupta bize gelinliginin resmini göstermek isteyen ???

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bekarım ama ben zaten heryerde ıstedıgım gelınlıgımı gösterıyorum ki :)
    [​IMG] Gelecekte ki gelinliğim kısmetse eger bu olcak...

GELİNLİK Resimlerimizi Paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıyafetlerimizi paylaşalım

Kıyafetlerimizi paylaşalım

Arkadaşlarım artık aldığınız ciclerinizi bu başlık altında paylaşın.Güzel elbiselerini,kıyafetlerini vs. paylaşmak isteyen meleklerimiz bu başlık altında paylaşsın..
  2. Aysira Gelinlik Modeli Resimleri 2012

Aysira Gelinlik Modeli Resimleri 2012

aysira aysira gelinlik gelinlik modelleri Aysira gelinlikler ile daha bir harika gelin olacaksınız. Şıklığınız üst seviyede olacak meleciklerim. Bu firma gerçekten bu işi tam anlamıyla biliyor ve hakkını veriyor bence... http://www.meleklermekani.com/moda-guncel/195206-2012-aysira-gelinlik-modelleri-supperler.html?amp;goto=newpost
  3. Gökçe Bahadır'ın gelinliği ve düğün resimleri

Gökçe Bahadır'ın gelinliği ve düğün resimleri

ali sunal düğün gökçe bahadırın gelinliği gökçe bahadır ın gelinliği bahadır gelinlik düğün gökçe bahadır, ali sunal, düğün resimleri, gelinliği, gelinlik modeli, düğün fotoları, yunanistan düğünü ve dahası burada arkadaşlar Bodrum'da nikah kıyıp, Yunanistan adalarında dillere destan bir düğün yapan Ali Sunal ve Gökçe Bahadır'ın düğün resimlerini ve merak edeneler içinde gelinliğini...
  4. bebek odalarımızın resimlerini paylaşalım

bebek odalarımızın resimlerini paylaşalım

Bebek odası bebek takımları Arkadaşlar doğumlar yaklaşıyor bebek odasını bitiren arkadaşlardan fikir almak adına resimleri bekliyoruzzz
  5. Hande Ataizi'nin Gelinlik Resimleri Buyrun

Hande Ataizi'nin Gelinlik Resimleri Buyrun

Hande Ataizi gelinlik modeli Hande Ataizi Gelinliği Sevgili melekler, Hande Ataizi sonunda muradına erdi ve uzatmalı sevgilisi Amerikalı Benjamin Harvey ile nikah masasına oturdu. Kır düğünü olarak tasarlanan davette Hande Ataizi Gelinliği dikkatleri çekti. İşte Ataizi'nin gelinliği... Hande Ataizi ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Benjamin Harvey bir kır düğünü ile nikah...

Sayfayı Paylaş