gebe
  1. Modacı

Modacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlik seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Modacı tarafından paylaşıldı.

Gelinlik seçmek için ilk önce gelin adayının aklında neler istediğini, hayalini hangi gelinliğin süslediğini belirlemiş olması lazım. Çok daha fazla gelinlik seçeneğini yakalamak için 3 ay öncesinden gelinlikçilere uğramanız yararlı olur. Eğer aklınızda belli bir ve stil oluşturmuşsanız gelinlik seçiminde yönlendirilmeniz daha kolay olur. Katalogdan veya manken üzerinden seçtiğiniz gelinlikler sizin üzerinizde güzel görünmeelebilir, dikişi seçmeniz hem üzerinizde prova olanağı verir hemde bu şekilde içinize daha çok siner.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Aralık 2009
Gelinlik seçerken nelere dikkat etmek gerekir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlik seçerken nelere dikkat etmeliyiz

Gelinlik seçerken nelere dikkat etmeliyiz

gelinlik alırken nelere dikkat edilmeli a tipi gelinlik modelleri seçerken nelere dikkat edilmeli a tipi Genç kızların en mükemmel olmayı istedikleri gün düğün günleridir. Bu günde harikulade görünmek için gelinlik seçimini doğru yapmak büyük önem taşır. Çeşitli vücut yapılarına göre gelinlik tavsiyelerimiz: Dikdörtgen Tipli Vücutlar: Bu vücut türünde bel kısmı çok fazla belli...
  2. Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

gelinlik nasıl seçilir gelinlik seçimi 2012 gelinlik Sevgili gelin adayı meleklerimiz, en güzel ve özel gününüzün yaklaşmakta olduğu bu telaşlı günlerinizde sizlere biraz olsun fayda sağlayabilmek için , gelinlik seçimi ile ilgili uzmanların ağzından bazı önerileri paylaşıyoruz.. :) PRENSES MODELİ 'Prenses gelinlik' modelleri; belden sonra etekleri tamamen kabarık olanlar. Beliniz çok...
  3. Günlük ev temizliğinde nelere dikkat etmek gerekir?

Günlük ev temizliğinde nelere dikkat etmek gerekir?

Ev temizliği Gündelikçi fiyatları Selam kızlar, hernekadar büyüyen karınlar temizliği engellesede bizim türk kadınları yinede ev işi yapmadan duramazlar sürekli birşeylerin yerini değiştirir farklı dekorasyonlar yapmaya çalışırız ben biraz üşeniyordum gerçi ama sizi bilemem hernekadar günlük işler yapıyor ve yorulmuyor gibi düşüncekte dikkat edilmesi gereken noktalar var elbet Ev işleri...
  4. Perde seçerken nelere dikkat etmek gerekir perde uyumu

Perde seçerken nelere dikkat etmek gerekir perde uyumu

Perde seçmeden önce okuyun meleklerim Perde seçimi püf noktaları Perde seçmeden önce Evimin perdelerini çok özenerek seçtim. Mutfağıma ahşap stor perde, salonuma zebra perde yatak odama ip perde oturma odama kruvaze perde seçtim. Perde seçerken dikkat etmemiz gerekenler ise burda meleklerim. 'Perde ve güneşlikleri birlikte kullanmanın en akıllıca yolu nedir' sorusuna cevabınız ne...
  5. Kombi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Kombi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

kombi nasıl seçilir kombi seçimi nasıl yapılmalı Sevgili melekler, kışın en ekonomik ısınma kombilerle gerçekleşiyor. Bu sayede herkes yaktığı kadar ücret ödüyor. Tabi kombiler de çeşit çeşit ve kullanım kolaylığına, enerji tasarrufu yapma derecesine göre de fiyatları değişiyor. Eğer kombi alacaksanız, bu noktalara dikkat etmelisiniz. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken ayrıntılar ise...

Sayfayı Paylaş