gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gelinlik Seçmek İçin 10 İpucu verir misiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İki ay sonra düğünüm var ve ben hala ne yazık ki gelinlik seçemedim sizden bu konuda yardım istiyor ve bana Gelinlik Seçmek İçin 10 İpucu vermenizi rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gelinlik Seçmek İçin 10 İpucu verir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tazelenmek İçin 10 İpucu...

Tazelenmek İçin 10 İpucu...

Sabahları bir türlü uyanamıyor, azıcık hareket edince hemen yoruluyorsanız, bakımınıza ve yediklerinize dikkat ederek tazelenebilir, düşlediğiniz enerjikliğe kavuşabilirsiniz. Abur-cuburu kesmek ve nane çayı içmek zinde kalmak için yapmanız gerekenlerden birkaçı. İşte tazelenmek için diğer ipuçları... Abur-cubur yemeyi kesin: Günde gereksiz kaç kalori aldığının farkında mısınız?...
  2. Antreleriniz İçin 10 Küçük İpucu

Antreleriniz İçin 10 Küçük İpucu

Antrenizde farklı bir görünüm yaratmak elinizde, hem de küçük dokunuşlarla. Bunun için sizlere 10 küçük ipucu sunuyoruz. Denemenizde fayda var. 1. Ayakkabı depolama Ayakkabınız için sadece ayakkabılık kullanmanız gerekmiyor. Küçük kutular ya da raflar da ayakkabılarınız için çözüm olabilir. 2. Şıklık için ayna Evden çıkmadan önce makyajınıza ya da saçınıza son bir kez bakmak için...
  3. Doğru beslenmek için 10 ipucu

Doğru beslenmek için 10 ipucu

Her öğünde kalori hesabı yapmaktan bıktınız mı? Ünlü ailelerin beslenme danışmanından öneriler. Marc Decker'in sizin için hazırladığı tüyoları okuduğunuzda sağlıklı ve formda bir bedene ulaşmanın aslında ne kadar kolay olduğunu görecek, yemeklerin tadına varacaksınız. İşlenmemiş tuzlar, rafine zeytinyağları, tatlınızın şerbeti için kullanacağınız bal… Ünlülerin beslenme danışmanı Marc...
  4. Gelinlik alışverişi için ipuçları

Gelinlik alışverişi için ipuçları

Slm meleklerim sizde benim gibi gelinlik telaşına düştüyseniz bunları okumadan geçmeyiniz! Gelinlik seçmek eğlenceli bir iş gibi görünse de oldukça stresli ve zorlayıcı şartlarla daralan zamanda sizi iyice bunaltabilir. Vereceğimiz ipuçlarıyla mükemmel gelinliğe zahmetsiz ulaşabilirsiniz. 1) ERKEN SAATTE RANDEVU ALIN En iyi servis için, mağazalardan hafta içinde bir gün en erken saatte...
  5. Doğru Gelinlik Alışverişi İçin 10 İpucu

Doğru Gelinlik Alışverişi İçin 10 İpucu

mendil etek gelinlik modelleri 2011 mendil etekli gelinlik modelleri 2011 Hernekadar gelinlik seçmek eğlenceli bir iş gibi görünse de oldukça stresli ve zorlayıcı şartlarla ve daralan zamanda gelin adaylarını iyice bunaltır... Kızlar şimdi size vereceğimiz ipuçlarıyla mükemmel gelinliğe zahmetsiz ulaşabilir ve hayallerinizdeki gibi harika bir gelin olabilirsiniz :tik: 1) ERKEN SAATTE...

Sayfayı Paylaş