gebe
  1. Fashionable

Fashionable Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlik

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Fashionable tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Fashionable

Fashionable Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
Gelinlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik

gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  2. Gelinlikler

Gelinlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Marjinal gelinlik modelleri

Marjinal gelinlik modelleri

kısa gelinlik modelleri marjinal gelinlik modelleri marjinal gelinlik, modelleri, ilginç gelinlikler burada arkadaşlar Alışagelmiş şeylerin çok çok dışında yaşayan ve tarzlarıda yine öyle olan, uzun lafın kısası marjinal olan Melek'lerimize ve marjinal takılan misafirlerimize, biz de marjinal gelinlikler sunuyoruz arkadaşlar:) AYRICA SİTEMİZDE AÇILMIŞ OLAN BU KONU İLE...
  4. İffet'in Gelinliği

İffet'in Gelinliği

iffet dizisi oyuncuları gelinliği nezamar başlıyor deniz çakır resimleri hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yıllar önce başrollerini Müjde Ar ve Faruk Peker'in oynadığı İffet filmi biliyorsunuz dizi oluyor melekler...İffet rolünü kimin oynacağı uzun süre tartışılmıştı ve en sonunda İffet rolünü Yaprak Dökümü'nün Ferhundesi Deniz Çakır'ın oynayacağı açıklandı... Dizinin fragmanları...
  5. beyaz gelinlik

beyaz gelinlik

Herşey bu kadar kolaymıydı küçüklükten beri hayalini kurduğum an gelmişti. ben ise çıkmaz bir yolda ne yapacağımı bilmeden dolaşıyordum annemin bağırışı kulağımda, hata mı yaptım ama ona Öleceğimi söyleyemezdim ya bırakırsa beni nefes alamıyordum ben düğünüme iki gün var ben ise bir kararın eşiğindeyim uzun zamandır beyaz bir gelinliğin içinda kendimi hayal ediyordum herkes bana bakıyordu son...

Sayfayı Paylaş