gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlikle buluşan zerafet

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Gelinin zarif ve narin görünmesi çok önemli.Hoş dokunuşlarla dikilen bu gelinlikler tam da sadelik ve zerafetin kapılarını sizlere açıyor sonuncuyu arkadaşım için beğenmiştim.Sıkı bir forma girmek gerek taşıyabilmek için.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    en sondaki gercekten güselmiş...

3. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu güzelmiş ama bana göre gelinlik daha böyle kabarık olucak hakkını vericek yani

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzel

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hepside gercekten güzelmiş canım

Gelinlikle buluşan zerafet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sadelikteki zerafet

sadelikteki zerafet

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dorenin zerafeti

Dorenin zerafeti

dore rengi dore renk dorenin oyunları doreye üyelik rengi abiyeler Sezonun moda rengi dore ve balon etekli kesimiyle tek başına bile şık bir elbise. Buğday tenli ve esmer kadınlarına çok yakışacağını söyleyebilirim. Yüksek Topuklu beyaz ayakkabı ve beyaz abiye çanta elbise ile müthiş bir uyum içinde. Aksesuar ise kıyafetin tam anlamıyla tamamlayıcı unsuru. Ben, her zaman şıklık detaylarda...
  3. Pitikarenin Zerafeti.

Pitikarenin Zerafeti.

Birbirinden güzel kıyafet kombinleri.. hoşunuza gideceğinden eminim melişler birde farkettim de hep pitikare modeller ön planda .. buyrun; bu benim stilim olmuş da o yelek yerine hoş bir başka yelek olabilirdi..
  4. Beyazın Zerafeti

Beyazın Zerafeti

beyaz gece elbisesi modelleri beyaz elbise, modelleri, yeni sezon, kıyafetler, abiye, gece elbisesi, günlükte kullanılacak elbise modellerini burada bulabilirsiniz Hanımlar beyazı sevmeyen var mıdır acaba.. Bence hem şklık hemde zerafetlik için gereken renklerin başında gelen bir renktir. Bende düşündüm sizler için öyle bir defile hazırlayım ki hem günlük, hem düğünlük :D hadi bakalım iyi...

Sayfayı Paylaş